Billur Kalkavan’ın Fatma Girik’le İlgili Büyük Pişmanlığı Açıklandı! Okurlar üzgün


Dergi Haberleri

Akciğer kanserine yakalanan ancak hayatını kaybeden ünlü oyuncu Billur KalkavanBugün son yolculuğuna veda ediyor. Kalkavan’ın Fatma Girik’in ölümünün ardından yaptığı paylaşım ortaya çıktı. Kalkavan’ın yazısı yürekleri sızlattı.

“FATO, FATO GITT ADINI VERMEM DE”

İşte Fatma Girik’in ölümünün ardından Billur Kalkavan’ın yürek burkan paylaşımı: “Annem ölmeden önce Bodrum’da @tokabodrum otele gitmek istedim, annem ona zamanını sormamı söyledi çünkü Fato da Torba’da yaşıyor. Kardeşi Günay’ı aradım, İstanbul’da tedavi gördüğünü söyledi. “Selamları bana ulaştı mı bilmiyorum. Daha sonra annem Fato öldü. Ben Fato’yu arayamayacağımı söyleyince gitti. İhmal eden hayatta hiçbir şey yapmayın. Bugün aramaya veya aramaya çalıştığımızda.” yarın cennette buluştular ve biz burada kaldık.

“YAŞASIN FILIZ AKIN”

Değerli, dürüst, dürüst, erdemli, sözünün eri bir kadın, ülkesini ve tek aşkı Memduh Ün’ü seven harika bir insandı. Türk filmlerinin çoğu ben bebekken yaşadığımız Beylerbeyi’ndeki villada çekildi. Albümlerimde tüm oyuncuların yüzlerce fotoğrafı var. Fato beni çok severdi, Filiz Akın da beni çok severdi. Annem ikisini de çok severdi. @filakink lütfen uzun yaşa.”

Billur Kalkavan'ın Fatma Girik'le İlgili Büyük Pişmanlığı Açıklandı!  Okurlar üzgün