Bilim, sanat ve güvenlik topluluklarını bir araya getiren evlilik


Dergi Haberleri

müdürDizi ve sinema oyuncusu Özgür Emre Yıldırımİki yıldır birlikte olduğu bilim insanı Buse Cevatemre ile evlendi. Çift, “Bizde ilk görüşte aşk” sözleriyle Beykoz’da kır düğünü ile nikah defterine imza attı.

oyuncu ücretsiz Emre YıldırımBuse Cevatemre ile iki yıllık ilişkisini nikah masasına taşıdı. Çift, hayatlarını Beykoz’da birleştirdi. Oyuncunun damadı Özgür, İstanbul’da Beykoz Gönül konağında gerçekleşen düğüne katıldı. Emre YıldırımTörene, Mürvet ve Turan Yıldırım’ın velileri ile gelin Buse Cevatemre, Sevilay ve Bülent Cevatemre’nin anne ve babalarının yanı sıra sanat, eğitim, güvenlik ve sağlık camiasının yakınları ve ileri gelenleri katıldı. Düğün töreniyle evliliğe ilk adımı atan yeni evli çift, nikah boyunca davetlilerle keyifli dakikalar geçirdi.

Tanıştıkları anda aşık olduklarını anlatan Yıldırım, “Bizimki ilk görüşte aşk. O an evleneceğimizi ikimiz de anladık. Buse’yi görür görmez ‘İşte evleneceğim kadın bu!’ dedim. dedim” dedi.

Buse Cevatemre, ünlü oyuncuyu katıldığı projelerden tanıdığını da açıklayarak, “Ben zaten onun hayranıydım” dedi.

Eşinin kanserin moleküler biyolojisi alanında çalıştığını ifade eden Özgür Emre Yıldırım, eşine hayranlığını da dile getirerek, “Onunla gurur duyuyorum.” Çift Antalya’da balayında. -BURSA