Bilecik Haber: Murat Boz’un Bozüyük’teki konseri binlerce kişi tarafından beğenildi


Dergi Haberleri

BilecikTürkiye’nin Bozüyük ilçesinin düşman işgalinden kurtarılmasının 100. yılı dolayısıyla düzenlenen Murat Boz konseri binlerce kişi tarafından beğenildi.

Bozüyük Belediyesi’nin kapalı çarşı otoparkında ücretsiz olarak gerçekleştirilen konseri yaklaşık 50 bin kişi izledi. Şarkıların ve marşların bir ağızdan söylendiği konser programında coşku hiç azalmadı. Konserin başlangıcında Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, seyircilerin etrafını dolaşarak hemşehrilerine “Hoş geldiniz” dedi.

Büyük kurtuluş gecesinde ilk kez sahneye çıkan müzik grubu “Hemdert” en sevdikleri şarkıları seslendirdi.

Ardından sahneye çıkan şarkıcı Murat Boz, bütün gece birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi ve aynı zamanda sahnede muhteşem bir davul gösterisi yaptı. Murat Boz konser sırasında “Gülşen’e selamlar onu çok seviyoruz, Gülşen’i çok seviyoruz, onu sevmeye devam edeceğiz” sözleriyle selam verdi.

“Bozüyük Kurtuluş Savaşı’nda Türklerin şanssızlığının yenildiği yer”

Konserin ardından sahneye çıkan Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, “Kurtuluşun 100. yılını kutluyoruz. Bozüyük, Türklerin Kurtuluş Savaşı’nda bahtsızlıklarının yenildiği yerdir. Bizi onurlandırdınız, çok teşekkür ederiz.”

Ardından Cumhurbaşkanı Bakkalcıoğlu’nun eşi Merih Bakkalcıoğlu, Murat Boz’a çiçek takdim etti. Daha sonra Başkan Bakkalcıoğlu, Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ü sahneye davet ederek, ünlü sanatçı Murat Boz’a Atatürk plaketi takdim etti. Plaketin teslim edilmesinin ardından gençler, sallanan şarkılarla doyasıya eğlenirken, kurtuluş sevincini de doyasıya yaşadılar. – BİLECİK