Big Eyes Coin Ethereum: Hayır Kurumları 6 Milyon Dolarlık Vakıf Oluşturuyor


Yaygın olarak Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) gibi dijital veya sanal para birimleri olarak bilinen kripto para birimleri, günlük işlerde giderek daha fazla kabul görmektedir.

Kripto para birimi gerçekten de küresel bir fenomen haline geldi. Tıpkı fiziksel muadilleri gibi, dijital para birimleri ve varlıklar da günlük olarak her türlü (elektronik) piyasada işlem görmektedir.

Dijital piyasa, bir hükümet veya merkez bankası tarafından desteklenen ABD doları veya İngiliz sterlini gibi geleneksel para birimlerinin aksine, eşler arası bir temelde çalışır. Bu “yapay” eşler arası ağlar, çevrimiçi toplulukların büyüdüğü merkezdir.

Dünya genel olarak daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir yaşam biçimine doğru ilerlerken, bu ‘dijital grupların’ üyeleri Web 3.0 dünyasında sahip olabilecekleri olumlu etki konusunda giderek daha fazla endişe duyuyorlar.

Blockchain finansal işlemleri ve NFT’ler gibi benzersiz belirteçleri ile dijital para birimi manzarası, Hugo Boss takımlarının sıkıcı ve sıradan aktivitelerinden fantezi Chanel kullanıcılarına kadar toplumumuzun hayırsever potansiyelinin nasıl değiştiğinin bir örneğidir.

Kaynak yaratma, kripto para birimi aracılığıyla herkese açıktır ve maddi olmayan para biriminin gerçek dünyada bir fark yaratacağını, yaratacağını ve yaratacağını güvenle söyleyebiliriz.

KRİPTO BAĞIŞI: ETHEREUM VE BITCOIN İLE DEĞİŞİMİN BİR PARÇASI OLUN

Kripto para birimlerinin tamamen bireysel kazançlarla ilgili olduğunu düşünebilirsiniz ve bu büyük ölçüde doğru olabilir. Ancak kriptonun birçoğunun bilmediği bir tarafı var, hayırsever tarafı.

Dünyanın dört bir yanındaki birçok hayırsever kuruluş, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler gibi varlıklar aracılığıyla dijital bağışları kabul etmeye başladığından, herkes kripto para birimini iyilik yapmak için bir araç olarak kullanabilir. Böylece herkes kripto para borsasının bir parçası olabilir.

ETHERUM VAKFI

EF olarak kısaltılan Ethereum Vakfı, Ethereum ve yakından ilgili teknolojileri geliştirme misyonuna sahip bir yardım kuruluşudur. EF’in misyonu, gerekli tüm kaynakların değerli çabalara yönlendirilmesini sağlamaktır.

Vakfın sağladığı kaynaklar, tüm ekosistem içinde etkili bir ses görevi görür. Ayrıca, hem dahili hem de harici olarak dünya çapında Ethereum’u tanıtmak için kullanılırlar.

Ethereum sahipleri bir dizi hayır kurumuna (İngiltere Meme Kanseri Desteği, Su Projesi ve UNICEF gibi) bağış yapmayı seçebilir ve bağışlarının dünyada gerçek bir etki yarattığını görebilirler.

Bitcoin

“Kripto para birimi” terimi, 1998 yılında Wei Dai tarafından icat edildi. Dai, üretimini ve işlemlerini düzenlemek için geleneksel bir merkezi otorite yerine kriptografi kullanan yeni bir para birimi kavramına işaret etti.

Bitcoin şu anda 20.000’den fazla dijital para birimi arasında bu devrim niteliğindeki fikri uygulayan ilk para birimidir.

Bitcoin sahipleri, RNLI (Kraliyet Ulusal Cankurtaran Derneği), Rainforest Vakfı ve Elektronik Özgürlük Vakfı gibi önemli hayır kurumlarına bağış yapmak için “kriptografinin babası”nı kullanabilirler.

6 MİLYON DOLARLIK HAYVAN YARDIM VAKFI: BÜYÜK GÖZLER KULLANIN

Big Eyes’, zenginliği defi endüstrisine yeniden dağıtmak ve tüm kullanıcılara fayda sağlamak gibi net bir hedefi olan yeni, tam teşekküllü bir topluluk simgesidir.

Big Eyes Coin’in yerel para birimi olan BIG sayesinde topluluk, hem kullanıcılara hem de Big Eyes Coin’in yardım vakfı See the Oceans’a fayda sağlayacak önemli bir gelir elde edebilecek.

See the Oceans, kediler dahil tüm hayvanların geleceğine yatırım yapan bir organizasyondur.

Vakıf, deniz yaşamını korumak ve içinde yaşayan tüm harika balıklarla birlikte okyanusları güvenli ve temiz tutmak için kuruldu.

Big Eyes madeni para ekosistemi, jetonların yüzde 5’ini dünya okyanuslarını ve sularını korumaya adayacak görünür bir yardım cüzdanının geliştirilmesi üzerinde çalışıyor.

Proje, 2023’ün üçüncü çeyreğine kadar hayır amaçlı 6 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Big Eyes Coin (BIG), yeni ve yenilikçi DeFi meme projesini sadece bir hafta önce başlattı. Halihazırda 1 milyon dolara yakın bağış toplayan proje, yeni yılda 50 milyon dolara ulaşmayı hedefliyor.

Daha fazla insan projeye katılmayı seçtikçe, okyanuslar See the Oceans Vakfı aracılığıyla daha fazla fayda sağlayacak.

Topluluk ne kadar büyük olursa, dünya üzerindeki etkisi o kadar büyük olur. Değişimin parçası olmak mümkündür.

Big Eyes Coin, topluluğunu her faaliyetin merkezine koymaya çalışır.

Düzenli aralıklarla madeni paraların, nadir NFT’lerin ve diğer ödüllerin tutarlı dağılımı sayesinde, topluluk üyelerinin etkileşime girmesine ve elbette kazanmasına izin verecek.

Buna ek olarak, Big Eyes değişmez belirteçler (NFT’ler) kullanarak kendi kendine yayılan bir hiper-büyüme blok zinciri ekosistemi geliştiriyor.

Bu, kullanıcılara metaverse’in en sıcak sanatçılarıyla işbirliği içinde oluşturulan ek materyallere, etkinliklere ve hatta ürünlere erişim sağlar.

İyilik yapmak hiç bu kadar eğlenceli ve karlı olmamıştı.

BU KURULUŞLAR DİJİTAL JETONLARDA BAĞIŞLARI KABUL ETMEKTEDİR

bağış bloğu

Giving Block, dünyanın en büyük kripto para bağış platformlarından biridir. Dijital bağış toplama sürecinde onlara yardımcı olmak için yüzlerce farklı hayır kurumuyla birlikte çalışıyorlar.