Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un düğününe ünlüler yağdı


Dergi Haberleri

Berk Oktay ve sanatçı arkadaşları Yıldız Çağrı Atiksoy, nikah töreninde onu yalnız bırakmadı. Törene So One Passing Time Ki dizisinin ekibi de katıldı. Hazal Kaya, Nilperi Şahinkaya, Burak Özçivit, Elçin Sangu, İlayda Alişan, Birce Akalay, Didem Balçın, Ebru Cündübeyoğlu, Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İsmail Ege Şaşmaz gibi isimler de törende yer aldı. Yıldız Çağrı Atiksoy’un gelinliğini modacı Özgür Mansur, Berk Oktay’ın damatlığını İlknur Şeref tasarladı.

MUTLU EVLİLİK SIRRI

Düğüne katılan ünlü isimlerden Burak Özçivit, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çifte mutluluklar dileyen Özçivit, mutlu bir evliliğin sırrı olarak “Birbirlerine arkadaş gibi davrandıkları, saygılı ve kibar oldukları sürece asla ayrılmazlar” dedi. Geçtiğimiz haftalarda yeniden bir erkek çocuk babası olacağını öğrenen oyuncu, “Çok mutlu ve heyecanlıyız, biliyorsunuz dört buçuk ay oldu. Allah isteyene nasip etsin” dedi.

ŞANS

Oyuncu Hazal Kaya, “Eşim çalıştığı için yalnız gelmek zorunda kaldım” dedi ve “Çağı benim çocukluk arkadaşım gibi.

ONLAR ÇOK MUTLU OLSUN

Severin dizisinin başarılı oyuncusu İlayda Alişan, “Onlara mutluluk ve mutluluklar diliyorum” dedi. dizi içinden şöyle dedi: “Bu yaşta çalışmak zorundayız, tatil için bolca zamanımız olacak.”