Bergüzar Korel’den “Okula Dönüş” daveti


Dergi Haberleri

İhtiyaç sahibi öğrencilere kitap ve oyuncak ulaştıran sosyal sorumluluk projesi Bir Gülümseme Yeter’in anlatımının da yer aldığı etkinlikte, konuklar Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara kırtasiye seti bağışladı.

Çocuklarının baş harfleri Ali, Han ve Leyla olan kolyesiyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Bergüzar Korel, sevincini şöyle dile getirdi: annelik. Heyecanımı ve mutluluğumu anlatamam.

Etkinlikte konuşan Bergüzar Korel, “Mayıs ayında annelik yolculuğumu paylaşmak için bir araya geldiğim Hepsiburada ile işbirliğimiz samimiyet ve güvenle inşa edildi. Hayat başlangıçlarla doludur ve anneliğin her günü ve gecesi yepyeni bir macera, öğrenme ve başlangıçla doludur. Onlarla birlikte yeni şeyler öğrenmek beni çok mutlu ediyor. Hepsiburada, okulların açıldığı bu dönemde 5.000 kırtasiye seti ile 30.000 çocuğa destek oldu… Ayrıca bugüne kadar 135 okuldan kitap ve oyuncaklara erişimde zorluk çeken çocukların eşitsizliğini 25.000 çocuğa indirme hedefiyle. Düşüncelerini paylaşarak, “Onlara destek olabilirsem ve çocukların gülüşlerini birlikte paylaşabilirsem ne mutlu bana. “

Bergüzar Korel’in Okula Dönüş davetini kabul edenler arasında Beyza Şekerci’nin de olduğu dikkatlerden kaçmadı. Şekerci, pembe kombinasyonuyla göz kamaştırdı.