Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ New York sokaklarında


Dergi Haberleri

2008 yılında başrol oynadığı Aşk-ı Memnu dizisi ile gönüllerde taht kuran Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ14 yıl sonra tekrar bir arada. Resmi adı henüz bilinmeyen ve İngilizce kod adı Last Call For Istanbul olan Netflix’in yapımında görev alan ikili, geçtiğimiz günlerde filmin İstanbul’daki çekimlerini tamamladı. Beren tohumu ile Kıvanç TatlıtuğYıllar sonra çekilen filmin çekimleri New York’ta başladı.

Beren tohumu ile Kıvanç TatlıtuğHilal Saral’ın yönettiği efsane dizi Aşk-ı Memnu’nun 14 yıl sonrasını buluşturan aşk filminin çekimleri devam ediyor. OGM Pictures’ın başkanı Onur Güvenatam imzalı filmin yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık oturuyor. Film, Zeytin Ağacı’nı da yazan Nuran Evren Şit tarafından kaleme alındı.

Kod adı Last Call For Istanbul olan filmin çekimleri New York’ta başladı. Filmde Beren Saat, Serin’e, Kıvanç Tatlıtuğ ise Mehmet karakterine hayat veriyor. Filmde Serin ve Mehmet kendilerini New York’ta bulurlar. Hikayede bir çiftin geçmişle yüzleşmesi etkileyici sahnelerle anlatılıyor.