Benimle sadece giyimde rekabet edebilirsin


Dergi Haberleri

el yener“Her sahne için özel hazırlıklarla çıkıyorum. İnsanlar konser diyor ama ben kutlama diyorum. 22. yılımın yasını tutuyorum. Sahnede seyirciyle iletişimim çok iyi. Her şey eskidikçe tadı güzelleşiyor. Yıllar geçiyor, enerjim artıyor.Kendimi yeni bir insan gibi hissediyorum.Son sağlık sorunumdan sonra sağlığım daha iyiye gidiyor.Sürekli kontrollere gidiyorum.Yaz sezonu benim için çok yoğun geçti ve ben çok mutluyum. New York’ta çekiliyordu güzel bir videomuz var ve bu klipte beni Madonna ve Lady Gaga ile kıyaslayanlar var. Bu beni mutlu etti. Bazıları gibi sadece hikaye anlatmak için çekim yapmıyorum. bunu yapanlar hikaye anlatmak için yaşar hikaye atmak için yemek yemek için dışarı çıkanlar vardır herşey çok iç içedir doğayla , hayvanlarla ve çocuklarla yaşayan biriyim hayatım oh işe yarıyor Her şey sanal değil” dedi.

“Seyirci geçtiğimiz günlerde sahnedeyken Ece Seçkin’i arıyor. Sizin başınıza hiç böyle bir şey geldi mi?” Yener, soruyu şöyle yanıtladı: Bazen böyle davrananlar oluyor ama dünyanın birçok ülkesinde oluyor. Böyle bir olay yaşamadım ama yuhalandığım bir sahne yaşadım ve yuhalanmama çok üzüldüm. Sahnenin önünde zehirlendim ve sahnem bir saat kaydırıldı, bu yüzden yuhalandım ama sahneye çıkıp derdimi anlattım, seyirci bana inandı ve büyük bir alkışla sahneyi bitirdim. Sahne arkasında özel istekler bile yapmıyorum.

“Demet Akalın’ın kafasına şampanya döken garson hakkında ne düşünüyorsunuz?” Cevap verdi: Ding, hadi bu soruyu geçelim. Kırmızı soruları cevaplamıyorum. İsim veya konu yüzünden iletişime geçmiyor musunuz? Çünkü geçmiş ve eski Gülşen’in son sahnede giydiği kıyafet hakkında ne düşünüyorsunuz? anlatacağım dedim. Benim için de gitti. Geçtiğimiz günlerde bir Gülşen Gülşen hayranı Hande Yener’e 5 adet tişörtünüzü yollayınca Hande Yener’in yanıtı şu oldu: T-shirt deyince meme ucumu kastediyorsunuz. Hande Yener, işimizi bu kadar basitleştirmemeliyiz. Müziğin dışına çıkmayalım. Benimle sadece kıyafetle rekabet edebilirsin, o da üç beş gün. ben bir numarayım