Bekaret itirafıyla onları şaşkına çevirdi


Dergi Haberleri

Başlattığı “Şşşttt” şarkısı ve aranjör Mert Aydın’a duyduğu aşkla Merve Boluğur, katıldığı bir canlı yayında yaptığı “bekaret kemeri” yorumuyla onu şok etti.

TikTok fenomeni ile canlı sohbet eden Boluğur, kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken gündem yarattı.

‘BEKARET KEMERİ…’

Ünlü oyuncu, evli olduğu için çok mutlu olduğunu ve şovun yarısında büyük bir hata yaptığını dile getirdi. Olgu “Evlenince kırmızı kurdele takar mısın?” Boluğur, “Bekaret kemeri takacağım” cevabını verdi.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Merve Boluğur, Türk model, film ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı dizisindeki Ayşegül rolüyle tanınmaktadır.

Merve Boluğur daha önce çeşitli filmlerde ve reklamlarda rol almıştır. 2006: 2007 yılında yayınlanan Acemi Cadı dizisinde Ayşegül adında bir cadıyı canlandırdı ve bununla ünlendi. Daha sonra TRT’de yayınlanan Aşk Re dizisinde Eylül karakterini canlandırmıştır.

2009 yılında Star TV’de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar karakterini canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Kolpa’nın ‘My Lady’ şarkısının klibinde Çağkan Çulha ile birlikte rol aldı. Ayrıca Keremcem’in Yutkunamam şarkısının klibinde de yer almıştır.

Küçük Sırlar dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney dizisinde “Zeynep” karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde “Nurbanu Sultan” rolünü oynadı.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Mayıs 2012’den beri Rexona markasının reklam yüzüdür. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü oldu. Murat Dalkılıç’ın 2016 yılında çıkardığı Epik albümündeki ‘Boy Gitsin’ şarkısında eşiyle düet yaptı.

Mart 2018’de “Merve Boluğur” adında bir kozmetik markası kurdu ve ilk ürünü kırmızı ruj oldu.

Merve Boluğur bir süredir şarkıcılık yapmaktadır.

MERVE BOLUĞUR GİZLİLİK

2015-2017 yılları arasında Murat Dalkılıç ile evli olan Boluğur, bir süredir aranjör Mert Aydın ile birlikte yaşıyor.