Barış Arduç bu ismi taşıyor…


TRT 1 rekortmen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu’da rol alan Barış Arduç’un partneri belli oldu. İşte o isim…

TRT 1’in rekortmeni dizisi”Alparslan Büyük SelçukluEkrana düşen ilk fragman dikkat çekti.

Barış ArduçSezon sonunda Fahriye Evcen ve Toprak Sergen’in yer aldığı diziden ayrıldı. Dizinin kadrosuna Serhat Tutumluer, Bora Cengiz, Umut Karadağ ve Öyku Gürman katıldı.

SEFERİYE HATUN AÇIKLANDI

Dizinin meraklı başrol oyuncusu Alparslan’ın eşi Seferiye Hatun’a hayat verecek isim oldu. Birsen Altuntaş’ın haberinden sonra; Sonunda bu ismi kimin gizli tuttuğu ortaya çıktı.

KAYRA BARIŞ ARDUÇ’UN ORTAĞIDIR

tv8’de yayınlanan Canım Anne dizisinde seyirci karşısına çıkan Kayra Zabcı, rolün sahibi oldu. Sultan Alparslan’ın eşi ve Melikşah’ın annesi Seferiye Hatun’un 21 yaşındaki genç yıldız tarafından hayata geçirilen olgun hali, geçen yıl Uyanış: Büyük Selçuklular dizisinde Çiğdem Selışık Onat’ı canlandırmıştı.

KAYRA ZABCİ KİMDİR?

Genç oyuncu Kayra Zabcı, 2001 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Malatyalı olan 21 yaşındaki oyuncu, genç yaşta modellik yapmaya başladı. Best Model Çocuk Türkiye Prensesi seçildi. Ayrıca Dünyanın En İyi Çocuk Modeli yarışmasını kazandı.

Oyunculuğa lise yıllarında başlayan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi almaktadır.

KAYRA ZABCİ’DEN PROJELER

Dünyanın küçük sonu

harem

şanlı yüzyıl

Aşk kaçınılmazdır

hayat yolunda

Küçük Ağa

Aydamaya

Seddülbahir 32 saat

Yeni başlayanlar için hayatta kalma sanatı

sen benim evimsin

Gülperi

Doğduğun ev senin kaderin

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

9 Ekim 1987’de İsviçre’nin Scherzingen kentinde doğdu. Aslen Arnavut göçmeni olan Barış Arduç, Ordu Fatsalı. “Onur” adında bir ağabeyi ve “Mert” adında bir erkek kardeşi vardır.

1995 yılında ailesiyle birlikte Kocaeli’nin Gölcük İlçesine taşındı. 1999 Gölcük depreminden sonra Bolu’ya taşındı. Üniversite eğitimini tamamladığı Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Dalları Uyum sağlayamadığı için akademiden ayrıldı. Barış Arduç lise mezunudur.

İyi bir yüzücü olan Barış Arduç, 8 yıl İstanbul Şile’de cankurtaran olarak çalıştı.

Tiyatro oyuncusu Ayla Algan ile tanıştıktan sonra oyuncu olmaya karar verdi. Ekol Drama ve Sadri Alışık Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Fotomodellik ve seslendirme çalışmaları yaptı.

İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında şarkıcı Ömür Gedik’in “Paramparça” şarkısına çektiği klipte rol alarak kamera karşısına geçti. Aynı yıl Küçük Hanım dizisinde Cenk karakterini canlandırdı.

2015 yılında “Kiralık Aşk” dizisinde “Ömer” rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

2014 yılında Only You adlı filmde rol aldı. Barış Arduç uzun süre Büyük Selçuklu Alparslan dizisinde rol almıştır.

MAHREMİYET

1987 doğumlu Barış Arduç, 2022 yılında 35 yaşında olacak.

2020 yılında oyuncu Gupse Özay ile evlendi.

SON DEPREM: Türkiye’den ve dünyadan son dakika depremlerinin listesi.