Baba Oğul Düet İncili


Aydın Kurtoğlu ve İrem Derici dün gece 48. Arhavi Uluslararası Kültür Sanat Festivali’nde sahne aldı.

entelektüel olarak Kurtoğlu, önceki gece 48. Arhavi Uluslararası Kültür Sanat Festivali’nde sahne aldı. Kurtoğlu, memleketinde sahne almaktan farklı bir heyecanı olduğunu ifade ederek, Arhavi’ye her gelişinde bütün çocukluğunun gözlerinin önünden geçtiğini söyledi. 7-8 yaşlarındayken yaz tatili için memleketine geldiğini ve 3 ay dağlarda yaşadığını ifade etti. Dağa çıkmayı çok sevdiğini anlatan şarkıcı, ben parklarda büyüyen bir çocuk değilim, dağlar benim oyun alanım dedi.

Şarkıcının pandemi döneminde çok ileri gittiğini ve beni gücendiren insanlar olduğuna dair açıklamalarda bulunduğunu söyledi. Konuyla ilgili ismini vermeyi reddeden Aydın Kurtoğlu, arkadaşları tarafından rahatsız edildiğini ve çok hayal kırıklığına uğradığını söyledi. Her zaman düştüğümüz yerden kalkmamız gerektiğini söyleyen şarkıcı, her şeye sıfırdan başladığını, yeni bir ekip kurduğunu ve yeni arkadaşlar edindiğini açıklayarak sözlerine devam etti.

BABA OĞUL DUET

Aydın Kurtoğlu, müzik sektörüne girdiğinden beri en büyük hayalinin babası Cengiz Kurtoğlu ile düet yapmak olduğunu belirterek, müjdeyi verdi. Şarkıcı, yeni bir arabesk parçası bulduğunu duyurdu ve Eylül ayında ilk kez yayınlayacakları düetin adını açıkladı. Şarkının adı “Kalpten Kusurlu” olacak.

Ardından sahne alan Aydın Kurtoğlu türkülerini seslendirerek hemşehrilerine keyifli bir akşam yaşattı. Konser sonunda belediye başkanı ve şarkıcının amcası Vasfi Kurdoğlu, yeğenine çiçek ve maket ev hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

KİMİNLE FLIRT EDİYORUM?

Ünlü pop şarkıcısı İrem Derici, dün gece 48. Arhavi Uluslararası Kültür Sanat Festivali’nde sahne aldı. Başarılı pop şarkıcısı sahne önünde basın mensuplarıyla buluşarak soruları yanıtladı. Şarkıcı, hayatında ilk kez köşke gittiğini açıklayarak, “Dün ekiple birlikte köşke gittik. Böyle bir eğlence yok, sabah 06:00’da dışarı çıktım.” Köşkteki dans gösterilerini çok beğendiğini söyleyen İrem Derici, “Artık beni köşklerden alabilirsin” diye şaka yaptı.

İrem Derici Ay’a aşk hayatı sorulduğunda 25 konser kazanan ekibine “25 konser alıyorsunuz, kiminle flört edeyim? Uyuduğum adamla yemeğe gittiğimde çok yorgunum.” Sözlerine devam eden Derici, “Eylül’e kadar benden aşk beklemeyin” dedi.

Daha sonra “Dantel” şarkısıyla sahne alan İrem Derici, kendisini dinleyen yaklaşık 30.000 kişiye unutulmaz anlar yaşattı. Turuncu elbisesiyle sahnede dikkat çeken şarkıcı, en sevdiği şarkıları söyleyerek yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Konserin ardından sahneye çıkan Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İrem Derici’ye “Artık burada bir eviniz var” diyerek maket ev ve çiçekler takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.