Aysun Kayacı yıllar sonra Bodrum’da görüntülendi


2012 yılında evlenip yurt dışına taşınan ve fake hesaplarındaki paylaşımlar nedeniyle gündemden düşmeyen Aysun Kayacı, tatil için Türkiye’ye geldi. Aysun Kayacı’nın Bodrum sahilinde hava atarak aldığı kilo dikkatlerden kaçmadı.

1997 yılında girdiği güzellik yarışmasında 3. olan Aysun Kayacı, yıllarca model ve oyuncu olarak adından söz ettirdi. “Sesim dağdaki çobana denk olamaz” sözüyle yıllardır adından söz ettiren Kayacı, Efe Kapanci ile nikah masasına oturduktan sonra 2012 yılında Londra’ya yerleşti. Uzun süredir görülmeyen Kayacı, önceki gün Bodrum’da yakalandı.

AĞIRLIK ALIMI DİKKAT ÇEKTİ

Habertürk’teki haberin ardından; Son halini merak eden Aysun Kayacı, tatil için Bodrum’a geldi. Ünlü isim, Gündoğan’da bir plajda sade siyah bir mayoyla spor yaptı. Kilo aldığını fark eden ve fotoğrafının çekildiğini fark edince karnını eliyle kapatan Kayacı’nın bu hamlesi hamilelik iddiasını güçlendirdi.

Geçtiğimiz haftalarda bir mağazada gelinlik deneyen bir modele benzetilen Aysun Kayacı’nın görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı.

İşte Aysun Kayacı’nın son hali…

Aysun Kayacı yıllar sonra Bodrum'da görüntülendi

Aysun Kayacı yıllar sonra Bodrum'da görüntülendi