Ayrılık iddiasının ardından flaş gelişme!


Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşk ilişkisine başladı. Ilıcalı ile Altunkaya’nın bir süredir aralarının bozulduğu iddia edildi. Gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Detaylar burada…

ünlü televizyoncu Acun IlıcalıGeçen hafta Ayça Çağla Altunkaya’nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

Altunkaya ile yemek Acun Ilıcalı13,7 milyon takipçisi olan Instagram hesabında, yemeğin fotoğrafını paylaşarak, “Doğum günün kutlu olsun, hep gülümse.. İyi ki doğdun” notunu düştü.

Ilıcalı ile Altunkaya’nın bir süredir aralarının bozulduğu iddia edildi.

Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

PARTİYE KATILDI

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya, Esat Yontunç-Hande Gülşen’in oğullarının doğum günü kutlamasına katıldı.

İddiaların asılsız olduğu ortaya çıktı.

AYÇA ÇAĞLA ALTUNKAYA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ayça Çağla Altunkaya 1999 yılında Yalova’da doğdu. Hemşirelik mezunu olan Ayça Çağla Altunkaya’nın basketbola ilgisi biliniyor.

Altunkaya, Survivor’ın çekildiği Dominik Cumhuriyeti’nde görüntülendi.

Zaman zaman O Ses Türkiye Backstage ve Masterchef Backstage fotoğraflarını da paylaşan Altunkaya, Ilıcalı ile mutlu ilişkisini sürdürüyor.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı (29 Mayıs 1969 Edirne), Türk televizyoncu, sunucu, girişimci, uluslararası yapımcı ve iş adamıdır. Ayrıca Acun Medya Grubu ve Exxen platformunun, televizyon ağı TV8’in kurucusu ve Hull City AFC futbol takımının sahibidir.

Ilıcalılar Spor Dalları Gazeteciden medyanın başına kadar onun hayat hikayesini anlatan belgeseller yapıldı, kitaplar yayınlandı ve programlar yapıldı.

Bugüne kadar pek çok farklı kategoride binin üzerinde ödüle layık görülmüş ve yapılan anketler sonucunda son 15 yılda birçok kez Türkiye’nin en güvenilir üç ismi arasında yer almıştır. 2018, 2019, 2020 ve 2021’de medya endüstrisinin ünlü haftalık eğlence ve ticaret dergisi Variety tarafından dünya çapında medya ve eğlence endüstrisindeki en etkili 500 iş adamından biri seçildi.

Acun Ilıcalı’nın medya sektörünün yanı sıra; Ayrıca sağlık, kozmetik, dijital platformlar, eğitim, tekstil, futbol ve e-ticaret gibi sektörlerde global yatırımları bulunmaktadır. Desteklenen sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra Ilıcalı, kendi sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemdeydi.

ACUN ILIÇALI GİZLİLİK

Üç evlilik yapan Ilıcalı’nın bu evliliklerden dört kızı var. 1989 yılında Seda Başbuğ ile evlenmiş ve bu evlilikten Banu adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Kızının doğumundan on ay sonra anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Ilıcalı, 1993 yılında ilk eşinden boşandı. 2003 yılında Zeynep Yılmaz ile evlenen Ilıcalı’nın bu evlilikten Leyla ve Yasemin adında iki kızı daha oldu. 2016 yılında ikinci eşinden boşandıktan sonra 2017 yılında Şeyma Subaşı ile evlenen Ilıcalı, bu evlilikten Melisa adında bir kızı var. Çift, Kasım 2018’de boşandı.

“Hayat bir oyun alanı olduğu için oynamak, eğlenmek ve eğlendirmek en büyük tutkum” mottosuyla yola çıkan Ilıcalı, adrenalin ve hız tutkusuyla da tanınıyor. Diğer hobileri arasında yarış tekneleri, spor arabalar ve motosikletler de var. Dünyada yükselen trendler arasında yer alan e-spor ile de yakından ilgileniyor. İleri düzeyde bir futbol ve basketbol tutkunu olan Ilıcalı, dünyadaki büyük turnuvaları takip ediyor ve canlı izliyor. Ilıcalı da güçlü bir Fenerbahçe taraftarıdır.