Ayrılık iddialarına yanıt verdilerFahriye Evcen Kayınvalidesiyle tartıştı ve Burak ÖzçivitKocasına “Fahriye yeter” suçlaması dergi gündeminde bomba etkisi yarattı.

İDDİASI “ÖZLEMİŞ EV”

Nitekim ünlü çiftin komşularının sosyal medyadaki paylaşımlarına göre Fahriye EvcenTartışmanın ardından evden ayrıldığı da iddia edildi.

İLK BEYANNAME ALINDI

Ayrılık haberlerinin basına yansımasının ardından Burak Özçivit- Fahriye Evcensessizliğini bozdu.

“BİR BİZE RAHATLIKLA BIRAKIN!”

Romantik çekimlerini birlikte paylaşan ünlü çift, “Artık saçmalamayın, bizi rahat bırakın…” diyerek iddiaları yalanladı.

BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Burak Özçivit24 Aralık 1984’te İstanbulBülent Özçivit ve Ceyhan Özçivit’in oğlu olarak doğdu. Burçun Özçivit adında bir ablası vardır. 2000 yılında Kazım İşmen Lisesi’nden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde eğitim gördü. 2003 Best Model of Turkey yarışmasında umut verici seçildi. 2005 yılında yine Best Model in Turkey yarışmasına katıldı ve Türkiye’nin en iyi modeli seçildi. Buna göre Best Model of The World’e katıldı ve dünyanın en iyi ikinci modeli seçildi.

İlk oyunculuk deneyiminde Zoraki Koca dizisinde Ömer karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Özçivit’in yer aldığı Kuruluş: Osman dizisinin ilk sezonu 20 Kasım 2019 tarihinde Türkiye’de büyük bir başarı ile gösterildi. Dizi, ünlü dizi Diriliş Ertuğrul’un kahramanı Osmanlı hanedanının oğlu ve halefi Ertuğrul’un oğlu Osman Gazi’nin hikayesini anlatıyor. İkinci sezon şu anda Türkiye’de büyük bir başarı ile yayınlanıyor. 3 En İyi Erkek Oyuncu Burak Özçivit10 ödüle layık görülen dizi Pakistan, Arnavutluk ve Tunus’un da aralarında bulunduğu 35 ülke tarafından satın alındı.

BURAK ÖZCİVİT’İN EŞİ KİMDİR?

2015 yılında Fahriye Evcen ile ilişkisine başlamıştır. 29 Haziran 2017’de Sait Halim Paşa Konağı’nda düzenlenen törenle evlendiler. 13 Nisan 2019’da İstanbul Amerikan Hastanesi’nde dünyaya gelen oğullarına Karan adını verdiler.

FAHRİYE EVKEN KİMDİR?

Fahriye Evcen, 4 Haziran 1986’da Almanya’nın Solingen şehrinde doğdu. Fahriye Evcen aslen Samsun Bafralıdır ancak baba tarafında Rum, anne tarafında ise Çerkes kökenlidir.

Verdiği bir röportajda Almanya’da yaşarken ailesiyle zor zamanlar geçirdiğini söyledi. Alman neo-Naziler, o yedi yaşındayken Türklerin Solingen kentindeki evlerini yakmaya başlayınca dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı bırakırlardı.

Fahriye Evcen Türkiye tatilinde Oya Aydoğan’ın programında yer alırken Aydoğan, Evcen’i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı.

Düsseldorf’taki Heinrich Heine Üniversitesi Sosyoloji Enstitüsü’nde okurken dizi teklifleri alınca okulu bırakıp annesinin yanına İstanbul’a yerleşti.

İlk oyunculuk deneyimini 2005 yılında “Unutma” dizisinde “Pınar” rolüyle kamera karşısında aldı.

2006-2010 yılları arasında yayınlanan “Yaprak Dökümü” dizisindeki “Necla” rolüyle kamuoyunda adından söz ettirdi.

İlk uzun metrajlı sinema deneyimini 2007 yılında “Cennet” filminde başrol oyuncusu olarak kazandı.

FAHRİYE EVcen GİZLİLİK

Fahriye Evcen 1986 doğumludur ve 2022 yılında 36 yaşında olacaktır.

Evcen, 2017 yılında oyuncu Burak Özçivit ile evlendi. Çiftin “Karan” (ö. 2019) adında bir oğulları var.