Ayla Balyemez “Dumbala” ile 12 yaşına giriyor!


İlk single’ı “Aşk Olsun” ile listelere hızlı bir giriş yapan Ayla Balyemez, bu kez yeni şarkısı “Dumbala” ile müzik dünyasını şekillendirecek. Ayla Balyemez ve Volga Tamöz işbirliğinden doğan “Dumbala”, 2022 yazına enerji katacak!

Profesyonel müzik kariyerine 2004 yılında başlayan ve büyüleyici sesiyle hem özel partilerin hem de eğlence mekanlarının aranan isimlerinden biri haline gelen Ayla Balyemez, ilk single’ı “Aşk Olsun” ile listelere kendinden emin bir giriş yaptı. Söz ve müzik ona aitti. Balyemez, müzikal iddiasını Volga Tamöz’ün düzenlediği yeni şarkısı “Dumbala” ile sürdürüyor.

22 TEMMUZ’DA TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA

Sözleri Gülsen Karatoprak’a ait, aranjesi Volga Tamöz’e ait, anonim bir Rus türküsünden uyarlanan “Dumbala” 22 Temmuz Cuma günü dijital platformlarda yayınlanacak. Yapımcılığını EU Medya ve 22 Production’ın üstlendiği şarkı, söz ve müziğiyle 2022 yazının en popüler hiti olmaya aday. Ayla Balyemez ve Volga Tamöz, ilk ortak çalışmaları “Dumbala”nın ardından yeni şarkıları için stüdyoya geri dönüyor. Bu ikilinin ürettiği şarkılar pop müzik dünyasında yepyeni bir sayfa açacak!

GÜÇLÜ SESİ VE ENERJİ SAHNESİYLE İKNA EDER

Ayla Balyemez, 2015-2019 yılları arasında ünlü şarkıcı Bengü’nün şarkıcılığını yaptı. Profesyonel müzik hayatına Türkiye’nin farklı illerinde popüler mekanlarda sahne alarak devam eden Balyemez, güçlü sesi ve enerjik sahne performansıyla izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Son dönemde single çalışmalarına ağırlık veren başarılı müzisyen, bundan sonra daha iddialı şarkılarla adından söz ettirecek.