Ata Demirer’e Bomba Aşk İddiası!


Dergi Haberleri

Snob Magazine’de yer alan özel habere göre; Ünlü oyuncu ve komedyen Ata Demirer bu kez özel hayatıyla gündeme geldi.

Yılın büyük bölümünü Çanakkale Gökçeada’da geçiren komedyen Ata Demirer’in özel hayatıyla ilgili dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı.

AŞKTA YAŞIYOR MUSUNUZ?

Demirer’in yazı Gökçeada’da geçiren kimono tasarımcısı Serenay Tütüncü ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Ayrıca ikilinin sık sık birlikte eğlendiği ve çok iyi geçindiği iddia edildi.

Öte yandan uzun süredir ortalarda olmayan Demirer’in son dönemde gayrimenkul yatırımları yaptığı ortaya çıktı.

“TARİHİ BİNALAR SATIN ALIN…”

Ata Demirer’in Galataport İstanbul’dan sonra değerlenen Tarlabaşı, Galata ve İstiklal Caddesi’ndeki tarihi binaları satın alıp restore ettiği öğrenildi.

Demirer’in satın aldığı binaları restore ettirdiği ve butik otel ve apartmanlar yapmaya karar verdiği de belirtildi.

ATA DEMİRER KİMDİR, MESLEĞİ NEDİR?

Ata Demirer, 6 Temmuz 1972’de Bursa’da doğdu. Türk oyuncu, komedyen ve müzisyen Ata Demirer, müzikal yeteneğini erken yaşta keşfetti. Orta ve lise öğrenimini Bursa Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra son sınıfta Çelebi Mehmet Lisesi’ne geçerek buradan mezun oldu. Demirer, abisinin de yardımıyla gece kulüplerinde piyanist-şarkıcı olarak çalışmaya başladı. 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği bölümünü kazandıktan sonra İstanbul’a taşındı.

Konservatuarda okuduğu yıllarda İstanbul’da müzisyenliğe devam etti. Ayrıca bu yıllarda arkadaşlarının da desteğiyle bar komedisinde elini denemeye başladı. Vitamin Grup üyesi Gökhan Semiz ile yakın dostluğu sayesinde stand-up gösterileri yapmaya başladı. Vitamin Grubu’nun “Türk Kovboyları” şarkısındaki gazeli de seslendirdi. Aynı grubun İsmail adlı şarkısında da yer alan ünlü İsmail karakterini canlandırmıştır.

E.Ş.EK Tiyatro Grubu’nun kurucusu Uğur Uludağ’ın ilk profesyonel stand-up gösterisini yaptı. 1995 yılında Assos’ta yaptığı müzik şovu sırasında keşfedildi ve Dormen Tiyatrosu’nda Komik Para adlı oyunda rol aldı. Aynı yıl kurduğu “Ege Kumpanya” gösteri orkestrasıyla birçok yerde sahne aldı.

Yücel ile tanışması hayatındaki dönüm noktalarından biriydi. Komedi tutkusunu keşfetti ve stand-up gösterilerine odaklanmak için konservatuarı bıraktı. 1996-1998 yılları arasında birçok yerde sahne aldı.

Hakan Algül’ün yönettiği 2010 yapımı Eyyvah Eyvah filminde senaristlik ve başrol oynadı. Devam filmi Eyyvah Ne yazık ki 2, 7 Ocak’ta 700’den fazla sinemada 355 kopya ile vizyona girdi ve 10 günde 1 milyon 842 bin 450 kişi tarafından izlendi. Böylece 4 milyon 300.641 izleyici ile 2011’in en çok izlenen yerli yapımı olan “Eyvah 2” oldu.Müziği ve sözleri kadar hikayesiyle de dikkat çeken film, esprileriyle de sinema dünyasının günlük diline karıştı. insanlar. Örneğin “Hüseyin” karakteri “Naber?” Bu kelime genellikle sokaktaki insanlar tarafından kullanılır.

ATA DEMİRER EVLİ Mİ?

“Eyvah” dizisinde “Müjgan” rolünü oynayan Özge Borak ve Ata Demirer, 11 Kasım 2011’de nişanlandı ve 22 Nisan 2012’de evlendi. Çift, 14 Kasım 2014’te evliliklerini sonlandırdı.