Aslı Enver hakkında flaş iddia!Ünlü oyuncular Aslı Enver, Murat Boz, Kerem Tunçeri, Önder Öztarhan’ı söyledikten sonra nihayet aradığı aşkı iş adamı Berkin Gökbudak’ta buldu.

Çiftin yaz başından beri birlikte olduğu öğrenildi.

İddiaya göre evlilik kararını onlar verdi

Gazete Dergisi’nde çıkan haberin ardından; Aslı Enver ve Berkin Gökbudak’ın evlilik kararı aldıkları iddia edildi.

Çiftin yakın zamanda ailelerine kavuşacağı da açıklandı.

ASLI ENVER KİMDİR?

Güzel oyuncu Aslı Enver, 10 Mayıs 1984’te Kıbrıs Türk bir baba ile Türkiye’den eğitim için Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da dünyaya geldi. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan Enver, ailesiyle birlikte Türkiye’ye taşındı.

Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine TRT’de yayınlanan sitcom’da iki dakikalık bir rolle başladı. Hayat Bilgisi dizisinde oynadıktan sonra Ayna adlı kısa filmde rol almıştır. 2007 yılında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Mine Ergün karakterine hayat veren Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır.

2013 yılında Kayıp dizisinde Özlem Albayrak rolünü oynadıktan sonra Hicran ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol almıştır. Sonunda Babylon dizisinin kadrosunda yer aldı.

ASLI ENVER’İN GİZLİLİĞİ

2012 yılında Birkan Sokullu ile evlendi ve Ağustos 2015’te avukatı aracılığıyla boşandıklarını açıkladı. 2016-2019 yılları arasında Murat Boz ile aşk yaşadı. Enver, uzun süre iş adamı Önder Öztarhan ile birlikte yaşadı.

Aslı Enver, bir süredir iş adamı Berkin Gökbudak ile aşk yaşıyor.