Aşk itirafı geldi!Kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulunan Yağmur Tanrısevsin, “Bu sezon okuduğum o kadar çok güzel iş ve senaryo var ki, bana uygun olan projeyle devam etmek istiyorum” dedi.

“AŞK İÇİN ZAMANIM YOK”

Snob Magazine’de yer alan habere göre; Güzel oyuncu, hayatından uzun süre önce ayrıldı: “Kalbini aşka kapattın mı?” Sorusuna gülümseyerek, “Kendimi aşka adayacak zamanım yok. Bir yanda sinema filmleri, diğer yanda dizi projeleri, diğer yanda çömlek atölyesi aşkı bu yoğunlukta düşünecek vaktim yok.”

YAĞMUR TANRISEVSIN KİMDİR?

Yağmur Tanrısevsin kimdir, nereli, kaç yaşında; Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 Mersin doğumludur. Türk dizi ve sinema oyuncusu. 2022 yılı itibariyle 32 yaşındadır. Aslen Mersinlidir. Mersin’de büyüdü.

İlk, orta ve liseyi Mersin’de okudu. Üniversiteyi kazanınca 2010 yılında katıldığı İstanbul Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nde eğitim gördü.

Korku filmi The Tragedy’de Jennifer rolüne hayat veren Yağmur Tanrısevsin, Bambi markasının reklamlarda da marka yüzü olmuştur.

Zanaat Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimine başladıktan bir yıl sonra oyunculuk kariyerine 2011 yılında bir oyuncunun teklifi üzerine Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm ve Metin Çekmez ile Adını Koydum Feriha adlı dizide rol alarak başladı. ait olduğu ajans.

Yağmur Tanrısevsin, 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinde Emre Kınay, Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin ile başrolleri paylaşmıştır.

Tanrısevsin en son Gökhan Alkan ile Kalp Yarası dizisinde rol almıştır.