Aşk iddiasını şaşırtın! Alaçatı’da görüldü


Şarkıcı Sinan Akçıl’dan Mayıs ayında ikinci kez boşanan oyuncu Burcu Kıratlı’nın avukat Nail Gönenli ile yeni bir aşk ilişkisine başladığı iddia edildi. İkili, Açalatı’da tatil yapıyor. Detaylar burada…

2018 yılında Amsterdam’da evlenen Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı9 aylık evlilikten sonra tek görüşmede boşandı. Ayrılığa dayanamayan çift, 2021 yılında yeniden nikah masasına oturdu.

İkinci kez ayrılma kararı alan çift, geçtiğimiz Mayıs ayında boşanmıştı.

AŞK İDDİASI

oyuncu Burcu KıratlıBoşandıktan sonra yeni bir aşka yelken açtı.

ALAÇATI TATİLİNDESİNİZ

Gazete magazin haberine göre 32 yaşındaki güzel oyuncu, ünlü isimlere yakınlığıyla tanınan avukat Nail Gönenli’ye aşık oldu. Bir süredir birlikte olduklarını öğrenen ikili, şimdi de Alaçatı’da tatil yapıyor.

Çiftin ilişkisi de Murat Dalkılıç konserinde yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı.

ile ilgili Burcu KıratlıÖzel hayatı hakkında sessizdir.

BURCU KIRATLI KİMDİR?

Burcu Kıratlı o kim, nereli, kaç yaşında; Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989’da İstanbul’da doğdu. Kıratlı 32 yaşında ve oyuncudur.

İlköğrenimini Ata Koleji’nde, ortaöğrenimini BJK Koleji’nde, lise eğitimini Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlamış ve Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden lisans derecesi ile mezun olmuştur. Okul yıllarında birçok oyun ve kısa filmde rol alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk stüdyosu eğitimi aldı ve aynı yerde iki sezon kadrolu oyuncu olarak çalıştı.

İlk dizi rolünü 2010 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve iki sezon süren Elde Var Hayat dizisinde Yağmur karakteri ile üstlenmiştir. 2013 yılında Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin rolünü sinemaseverlerle buluşturdu. 2014 yılında vizyona giren Masal filminde Peri karakterini canlandırmıştır. Bu filmdeki rolü nedeniyle saçlarını tıraş etmek zorunda kaldı. Bu film projesinin ardından tekrar ekranlara dönen Kıratlı, 10 Aralık 2014 tarihinden itibaren TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Diriliş: Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. Televizyon kariyeri devam ederken 2015 yapımı Bizim Hikaye filminde Elif karakterini canlandırmıştır. Bugün Aşk ve Mavi dizisinde “Mavi” karakterine hayat vermektedir.

Burcu Kıratlı, şarkıcı Sinan Akçıl ile iki kez evlendi. Bu iki evlilik kısa sürdü.