Asena erkeksi tavrının nedenini açıkladı: Çünkü hayata 1-0 geride başladım.


Dergi Haberleri

Yıllar önce evlendikten sonra yurt dışına taşınan Oriental Asena, moda sektörüne yönelerek kendi gelinlik markasını kurdu. Geçtiğimiz günlerde ilk defilesini yapan Asena, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 ​​derece programına konuk oldu.

“Erkek tavrım hayata karşı bir duvardır”

Sert mizacıyla tanınan Asena Kalaycıoğlu, “Bu erkeksi tavır hayatın getirdiği zorluklara karşı bir duvar mı?” diye soruyor. “Aynen öyle. Benim gibi bütün kadınlar aynı. Hayata 1-0 yeni başlayan bütün kadınlar, emin olun hayatın onlara verdiği kırbaçla öyle bir duvar örüyorlar ki… Bizim sahamıza kimse giremez, istersem girerim.” Ben bir Karadeniz çocuğuyum “Doğduğum için çocukluğum odun yontmak ve kuyudan su çekmekle geçti. Doğduğumdan beri kendimi ünlü sanıyordum” dedi.

Asena erkeksi tavrının nedenini açıkladı: Çünkü hayata 0-1 geride başladım

İLK MODASINA SAHİPTİR

Geçtiğimiz günlerde 40 modeli podyuma çıkararak gelinliklerini sergileyen Asena, defilenin ardından yaptığı açıklamada, “Çok mutluyum, çok gururluyum. Almanya’da böyle olaylar yok. O yüzden sahneyi ve podyumu çok özledim. Ayrıca güzel arkadaşlar biriktirdim. Çok konuşulacağını düşünüyorum” dedi.