Annesini kaybeden Ebru Gündeş, verdiği konserde gözyaşlarına boğulduÜnlü sanatçılar Ebru GündeşAnnesi Müjdan Bilgin, 24 Temmuz’da 73 yaşında öldü. Şarkıcı, Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan annesinin cenazesinde gözyaşlarına boğuldu. Dün gece Belek’te bir otelde konser veren şarkıcı, büyük acılar çektikten sonra sahnede zor anlar yaşadı.

SAHNE DIŞINDA

Annesinin ölümünden sonra ilk kez sahne aldı Ebru GündeşEn sevdiği şarkıları birbiri ardına söyledi. Sanatçı, büyük bir acı içinde, “Keşke yanımda olsan canım, seni çok özledim” şarkısını söylerken gözyaşlarını tutamadı. Seyirciye sırtı dönük ve ağlayan sanatçı, gözyaşlarına hakim olamayınca konserini durdurmak zorunda kaldı.

Annesini kaybeden Ebru Gündeş, verdiği konserde gözyaşlarına boğuldu

ANNESİNİ KAYBETMEK

Ebru GündeşUzun yıllardır diyabet, tansiyon ve kolesterol hastalıklarından muzdarip olan Müjgan Bilgin, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Bilgin için 25 Temmuz’da Zincirlikuyu Mezarlığı’nda cenaze töreni düzenlendi. Ebru Gündeş ve ağabeyi Cengiz Kumartaşoğlu’nun taziyelerini ilettiği törene, prodüktör Polat Yağcı, oyuncu Hamdi Alkan, şarkıcılar Murat Boz, Mustafa Ceceli, Derya Uluğ ve Sinan Akçıl’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Müjgan Bilgin’in cenazesi Zincirlikuyu Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından aynı mezarlığa defnedildi.

Annesini kaybeden Ebru Gündeş, verdiği konserde gözyaşlarına boğuldu

Annesini kaybeden Ebru Gündeş, verdiği konserde gözyaşlarına boğuldu