Angelina Jolie kızı Shiloh ile konsere gitti


Dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, ikizi olarak babası Brad Pitt’e benzeyen kızı Shiloh ile Måneskin’in konserine gitti. Anne ve kızının konserde şarkıya eşlik ederken çekilen video, sosyal medyada gündem oldu.

Sadece güzelliğiyle değil, özel hayatıyla da adından söz ettiren Angelina Jolie, 2021’de İtalya’da Eurovision Şarkısı birincisi olan Måneskin grubunun konserinde kızıyla birlikte görüntülendi. adı Shiloh Nouvelle Jolie Pitt tarafından kazanılan Yarışma.

BİRLİKTE ŞARKILAR

Babası Brad Pitt’e olan benzerliği ile adından sıkça söz ettiren Shiloh, konserde annesiyle birlikte şarkıya eşlik etti. Bir süre şarkının ritmine kapılan 47 yaşındaki Jolie, yerinde zıplayarak dans etti. Anne ve kızının konserde yakalanan samimi anları ise sosyal medyada kısa sürede yüzbinlerce kişi tarafından izlendi.

Angelina Jolie kızı Shiloh ile konsere gitti

DANS VİDEOSU İLE DİKKAT ÇEKTİ

Dünyaca ünlü çiftin kızı Shiloh, geçtiğimiz haftalarda dans ettiği anlarla dikkatleri üzerine çekti. Shiloh’un dans öğretmeni Hamilton Evans, genç kızın arkadaşlarıyla dans ettiği bir videoyu YouTube kanalında paylaştı.