Ana Shine ile oynamaya hazır mısınız?


Dergi Haberleri

Uzun yıllardır Gucci, Armani, Dolce & Gabbana gibi dünyaca ünlü markalar için modellik yapan şarkıcı Ana Shine, yeni şarkısı “Poker Game” için kameralara poz verdi. Güzel şarkıcı, yeni şarkısıyla gerçek aşkı anlamak ve hissetmek için tehlikeli bir oyunla mesafeyi kısaltacak: poker!

Ana Shine ilk hayalini İngiltere’de Celine Dion, Spice Girls ve Take That ile çalışan efsanevi Eliot Kennedy ile tanıştıktan sonra gerçekleştirdi ve “When I Was A Enter” adlı şarkısıyla müzik dünyasına adım attı ve ardından ilk single’ı yayınlandı. Cover Me, Lights Out ve Freedom ile kendini kanıtladı.

İlk albümü Four Seasons of Love’ı 26 Mart 2021’de yayınlayan ve geçtiğimiz aylarda şarkılarını tanıtmak için İstanbul’a gelen Ana Shine, artık bir ayağı Türkiye’de olduğunu ve İstanbul’a aşık olduğunu söylüyor.

“Poker Oyunu” şarkısı için Ana Shine şunları söyledi: “Bütün şarkılarım gerçek hikayelere dayanıyor. Birçok insan kendini sever ama sevginin almak değil vermek olduğunu unutur. Akıl oyunları oynarlar ve başkalarının duygularını umursamazlar. Kalbin açıksa aşk her zaman yolunu bulur… Risk almaktan korkma. Hayat bir oyun, onu oyna!’ diyor.

En büyük dileği her yıl yeni bir albüm çıkarmak olan Ana Shine, herkesi Poker Oyunu ile oynamaya davet ediyor.