Amerikalı aktris Mena Suvari’nin yıllar sonra itirafı: Eski kız arkadaşımın fantezileri yüzünden hastaneye kaldırıldım


Amerikalı Mena Suvari, yıllar önce sevgilisinden psikolojik ve cinsel şiddete maruz kaldığını anlattı. Güzel oyuncu, ismini vermediği sevgilisinin bir zamanlar fantezileri yüzünden hastaneye kaldırıldığını söyledi.

‘Amerikan Güzeli’, ‘Amerikan Pastası’ ve ‘Asla Kaybetme’ gibi birçok yapımda rol aldı. mena Süvari (43) özel hayatıyla ilgili ortalığı karıştıracak açıklamalar yaptı. The Guardian’a konuşan oyuncu, yıllar önce erkek arkadaşından psikolojik ve cinsel tacize uğradığını itiraf etti. Ünlü yıldıza göre; Suvari’nin yaşadığı bu olaylar, oyuncu henüz 17 yaşındayken gerçekleşti.

Amerikalı aktris Mena Suvari'nin yıllar sonra itirafı: Eski kız arkadaşımın fantezileri yüzünden hastaneye kaldırıldım

Mena Suvari, adını açıklamadığı eski sevgilisinin kendisini üçlü sekse zorladığını itiraf etti. Oyuncu, söz konusu üçüncü kişi olan kadınla daha sonra rol aldığı bir filmin setinde tanıştığını da sözlerine ekledi.

Bu baskıya boyun eğdiğini itiraf eden Mena Suvari, sevgilisinden hem fiziksel hem de sözlü şiddete maruz kaldığını açıkladı. Mena Suvari, erkek arkadaşıyla birlikteyken hoşlanmadığı bazı cinsel aksesuarları kullanmak zorunda kaldığını da belirtti.

Amerikalı aktris Mena Suvari'nin yıllar sonra itirafı: Eski kız arkadaşımın fantezileri yüzünden hastaneye kaldırıldım

Suvari, bir zamanlar bu nedenle hastaneye kaldırıldığını bile gizlemedi. Oyuncu, genç yaşta yaşadığı bu deneyimin kendisi için yıkıcı olduğunu açıkladı. Mena Suvari de bu röportajda bir itirafta daha bulundu. Ünlü oyuncu, 12 yaşındayken kardeşinin bir arkadaşı tarafından taciz edildiğini söyledi.

Mena Alexandra Suvari (13 Şubat 1979 Newport, Rhode Island’da doğdu) Amerikalı aktris, stilist ve model. American Beauty, American Pie ve Never Lose gibi popüler yapımlarda rol aldı.