Alp Navruz’un bu soruya verdiği yanıt şaşırttı


“Ada Masalı” dizisinin setinde tanışan ve aşık olan Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan, önceki gün Etiler’deydi. Navruz, evlilikle ilgili soruya bakın ne cevap verdi…

Ekin Koç ile başrolleri paylaşacağı ‘İnan Bana’ filmi için Assos’a gidecek olan Ayça Ayşin Turan, sevgilisi Alp Navruz ile Etiler’deki kuaförden ayrılmadan önceki gün görüntülendi.

“ACELEMİZ VAR”

Turan konuşmak istemedi ve “Biraz acelemiz var.

EVLİLİK SORUSU CEVAP KAÇIŞ

Alp Navruz ise evlilik sorularını yanıtladı: “Bunu sonra konuşuruz, tamam mı?” onu aktardı.

“EVLİLİK TEKLİFİ ALDIĞIMDA BİLECEKSİNİZ”

Ayça Ayşin Turan, “Evlenme teklifi aldınız mı?” diye yanıtladı: “Evlenme teklifi aldığımda anlarsınız. Sen de çok kötüsün! Hep beklersin, beklersin ve bu soruları son anda sorarsın.”

AYCA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan kimdir, nereli, kaç yaşında; Ayça Aysin Turan, 1992 yılında Sinop’ta doğdu. 2022 itibariyle 30 yaşındadır. İlk ekran deneyimine İstanbul Sinema ve Televizyon Üniversitesi’nde eğitimine devam ederken ‘Dinle Sevgili’ dizisi ile başlayan Ayça Ayşin Turan, ekran önündeki yolculuğuna Karagül dizisinde Ada karakteri ile devam etmiştir. dizi devam etti. Ünlü isim Şirin Tehlike, Ada Masalı ve Meryem dizilerinde rol almıştır.

ALP NAVRUZ KİMDİR?

Alp Navruz kimdir, nereli, kaç yaşında; Alp Navruz, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2022 yılı itibariyle 30 yaşındadır. Türk film ve dizi oyuncusu.

Navruz 1.85 metre boyunda ve Kova burcudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan genç oyuncu oyunculuk çalışmalarına modellik yaparken başladı. Ceberrut ve Dostlar Güzeldir (TV dizisi) filminde rol aldı ve üçüncü projesi Fazilet Hanım ve Kızları onu ünlendirdi. Elimi Don’t Let Go ve Island Tale gibi dizilerde rol alarak hayran kitlesini genişletti.