Akkonak’ta binlerce kişi filmi beğendi


Dergi Haberleri

Denizli‘de Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Açık Hava Sinema Geceleri’ bu kez Akkonak semtinde gerçekleşti. Binlerce kişinin katıldığı etkinlikte Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan“Sizinle olmak bize büyük bir enerji, heyecan ve neşe veriyor. Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde “Açık Hava Sinema Geceleri” düzenlemeye devam ediyor. Daha önce Karaman ilçesinde düzenlenen etkinlik bu kez Akkonak ilçesinde gerçekleşti. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Barış Yıldız, Devrim Yakut ve Erdal Tosun gibi isimlerin yer aldığı “Düğün Derneği 2” filmi beyazperdede gösterildi.

Aileleriyle birlikte açık hava sinemasını izlemek için Hacı Hasan Ali Kömürcüoğlu Ortaokulu’nun bahçesini dolduran Merkezefendi sakinlerine ayrıca nostaljik bir atmosfer yaratmak için patlamış mısır ve soda ikram edildi. Etkinlik alanına kurulan dev ekranda en güzel sinema filmlerini nostaljik bir atmosferde izleme fırsatı bulan vatandaşlara Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan eşlik etti.

“Halkımızın yoğun katılımı bizi mutlu ediyor”

Mahalle ile nostaljik bir ortamda film izleme keyfini yaşadıklarını anlatan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sizinle birlikte olmak bize büyük bir enerji, heyecan ve mutluluk veriyor. Bugün aramızdan ayrılmadığınız için teşekkür ederiz, bu güzel yaz akşamında birlikte güzel zamanlar.” Birbirinden güzel projelerle sizlerle buluşmaya devam ediyoruz. Eskiden mahallelerimizde keyifli film günleri ve geceleri olurdu. Bu geleneği ilçemizde de devam ettirmek, mahalle insanlarını bir araya getirerek, onların da yanımızda olmasını sağlamak istiyoruz. Merkezefendi hemşehrilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim.” – DENİZLİ