Akış cephesinde Zeynep Bastik-Tolga Flash gelişme!


Geçen yıl temmuz ayında Alaçatı’da nikah masasına oturan Zeynep Bastik ve reklamcı Tolga Akış, boşandıklarını açıklamıştı. Bastik ve Flow cephesinde flaş geliştirme vardı. Detaylar burada…

Genç şarkıcı Zeynep Bastık, aynı zamanda menajeri de olan reklamcı TolgaFlow ile 3 yıllık birlikteliğin ardından 7 Temmuz 2021’de Çeşme’de evlendi. Çift, boşanma kararıyla yakınlarını şaşırttı.

Zeynep Bastık, eşiyle evliliğini bitirmek için anlaştıktan sonra Levent’te birlikte yaşadıkları evden ayrılarak Ulus’ta yeni bir daire kiraladı. Evliliklerinin bir yılını doldurmadıkları için anlaşmalı boşanma davası açamayan çiftin Temmuz ayında mahkemeye başvuracağı öğrenildi.

PAYLAŞILDILAR

Çiftin boşanma süreciyle ilgili yeni bir paylaşım ortaya çıktı. Tolga Ak dün sosyal medya hesabından resmi bir belge paylaştı.

Çiftin Ankara 6. Aile Mahkemesi’nde tek celsede boşandığı ortaya çıktı.

“Evlilik işini yapamadık”

Boşanma haberlerinin ardından Flow, Instagram hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Tolga Flow, ayrılık dedikodularını doğrulayarak, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün çıkan boşanma haberleriyle ilgili ilk ve son iki cümleyi söyleyeyim. haberler doğru ama Zeynep benim sevgilim ya da karım değil, o benim ailem. Evlilikte pek başarılı olamadık evet ama birlikte yapabileceğimiz çok şey var. Bunları yapmaya ve birbirimizin sinirlerini bozmaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeyno’m…”

“BAŞKALARININ HAYATINI BIRAKMAYACAĞIZ”

Basdik, “Boşanma haberleriyle ilgili… Tolga benim için her zaman bir sevgiliden ya da bir eşten daha fazlası olmuştur. O yüzden bu evliliği bitirmeye karar verdiğimizde bu evliliği fazla dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki 4 yıldır bitmeyen sevgimiz bizi hiç üzmedi. Birbirimize olan güvenimiz her şeyden önce gelir ve öyle de kalacaktır.

Tüm hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya ve bir aile olarak kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyoruz, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!”

TOLGA AKIŞ KİMDİR?

Tolga Akis 1984 doğumludur ve 2022 yılında 38 yaşında olacaktır. 7 Temmuz 2021’de şarkıcı Zeynep Bastik ile evlendi. Tolga Akış 1.76 metre boyunda, 81 kilo ağırlığında ve aslandır. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @tolgaakis kullanıcı adı altında yer almaktadır.

ZEYNEP BASTİK KİMDİR?

Zeynep Bastik 8 Temmuz 1993 tarihinde Çanakkale’de doğdu. Ailesi üç yaşında İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi Çanakkale’de bitirdi. Gençlik dizileri Şanslı, Yasak Elma, Sil Bastan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz’da rol alan Zeynep Bastik, ilk çıkışını müzik kariyeri ile yaptı.