Ajans hayranları için kötü haber


TRT 1’in Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan Teşkilat dizisinde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Detaylar burada…

Çağlar ErtuğrulMesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Hakan Boyav ve Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı MIT dizisi Ajansgeçen ay sezon finali yaptı. Ardışık ayrılıkların olduğu dizilere Çağlar ErtuğrulVedalaştığı ortaya çıktı.

“SERDAR’IN HİKAYESİ BİTİYOR”

Oyuncunun ayrılmasının ardından Twitter’dan açıklama yapan Tims&B Production: ” Ajans‘ dizimizde rol alan sevgili oyuncumuz Çağlar ErtuğrulSerdar’ın canlandırdığı karakterin hikayesi 2. sezon finalinde planlandığı gibi son buldu.

iki sezon için AjansReytinglerin zirvesine büyük katkı sağlayan sevgili bayanlar ve baylar. Çağlar ErtuğrulTeşekkür ederiz. AjansDizinin üçüncü sezonu için hazırlıklar planlandığı gibi devam ediyor.

ÇAĞLAR’DAN AÇIKLAMA

Ayrılık haberlerinin gündem haline gelmesinin ardından Twitter’dan açıklama yapan Çağlar Ertuğrul, bu haberi bir YouTube videosu kaydederek vermek istediğini ancak haberin daha önce yayıldığını belirterek, “Vedamızın zamanı geldi. mesajlar kaydedildi.”

ÇAĞLAR ERTUĞRÜL KİMDİR?

Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de doğdu. Girit ve Bulgaristan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 2005 yılında Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Fakültesi’nden mezun oldu. Tiyatroyla ilk kez burada tanıştı.

Çağlar Ertuğrul, Dağ, Şaşkın Aile, Medcezir, Fazilet Hanım ve Kızları, Afili Aşk ve Benim İçin Üzülme gibi popüler projelerde yer aldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat adlı aksiyon dizisinde rol almıştır. Dizi yüksek reytingler elde etti. Bu dizideki performansıyla 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.