Ahmet Tatlıses’ten Babası İbrahim Tatlıses’e ‘Sanatçı’ Cevabı


Dergi Haberleri

bodrumKaza geçiren İbrahim Tatlıses, araçta mahsur kalınca olay yerine koşan ilk kişi üzüldü ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında dava açıldı. Ünlü Türk şarkıcı, geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazasının ardından olay yerine koşan oğlu Ahmet Tatlıses için açıklama yaptı. İzmir’de Kızılay üzerinden kurban kesen ve kapı kapı et dağıtan İbrahim Tatlıses, Bilal Özcan ile konuştu.

“SANATÇI NUMARASINI YAPTI”

İkili arasında geçen konuşma şöyle:

B.Ö: Oğlunuz Ahmet kazadan sonra hastane odasında elinizi öptü mü?

İbrahim Tatlıses: Kimsenin elimi öpmesine izin vermem.

B.O- Peki Ahmet’le barış mıydı?

İbrahim Tatlıses: Barış yürüyüşü olmadı. Ben kimseyle anlaşamadım.

BO- Yapmayın bu olay barışa vesile olduysa…

İbrahim Tatlıses burada kızdı ve sesini yükselterek yanıt verdi…

İbrahim Tatlıses: Gece neredeydi? Neden programa gelmedi? Ertesi gün hep birlikte kahvaltıdaydık; Kahvaltı için neredeydi?

B.Ö: Barış olsa ne güzel olurdu.

İbrahim Tatlıses Hala Barış Diyor…Sanatçı; Sanatçı… Geldi, numarasını yaptı ve gitti.

“SANATÇIN NE OLDUĞUNU BİLMİYORUM”

Babasının sözlerini Instagram hesabından paylaşan Ahmet Tatlıses, bu sözlere atıfta bulundu. Tatlıses, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Son zamanlarda hayretle gördüğüm ve okuduğum açıklamalar gündeme gelmiyor. Sanatın ne olduğunu bilmiyorum, benim mesleğim değil… Yılların tecrübesiyle zaten katı bir kalbim var çünkü artık.” Kalbin dengesiz bir terazide tartılamayacağını biliyorum… Desteğiniz ve sağduyulu mesajlarınız, yanımdaymışsınız gibi hissettiriyor. Sıcak yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımla”