"Ah, Profilo var" Kampanyanın yeni reklamı yayında!


Profilo’nun hayatı kolaylaştıran “Oh be Profilo Varmış” reklam kampanyasının yeni filmi, tüm aileyi bir araya getiren sıcacık sofraların sırrını paylaşıyor.

Bir evi ev yapan, mutfağında lezzetli yemeklerin pişirilmesi, tüm ailenin akşam yemeği için bir araya gelmesi, özenle hazırlanan yemeklerin fırınlara atılması, tüm evi yemek kokusuyla doldurmasıdır; Bu ev yeni oturulmuş bir ev olsa bile hemen yuva olur. Profilo, yeni ankastre serisinin iletişiminde bir ailenin yeni evindeki ilk yemeğini konu alıyor. Aile, yeni evlerinde ilk yemeklerini hazırlamaya çalışırken, henüz tam olarak oturmadıkları için küçük aksiliklerle karşılaşır, ancak pratik çözümler ve Profilo’nun hayatı kolaylaştıran ankastre ürünleri ile bunları kolayca aşarlar.

Yeni reklam filmi “Oh be Profilo Varmış” sizi, anne-babanızı, arkadaşlarınızı ve çocuklarınızı günlük yaşamınıza yansıtıyor. İzlerken, tanıdık anları yeniden yaşayabilir ve ev ne kadar meşgul olursa olsun, hayatınızı kolaylaştıracak bir yardımcınızın olduğunu ve sonunda “Ah” diyeceğiniz bir yardımcınız olduğunu görebilirsiniz.

Profilo Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci
Profilo Beyaz Eşya Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci

Profilo Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci, Oh Be Profilo Varmış kampanyasının yeni kampanya filmi hakkında şunları söyledi:

“Profilo yıllardır hayatımızda olan köklü bir marka. Markanın bugüne kadarki en güçlü yanı Türklerin ihtiyaçlarını çok iyi anlayıp uygun çözümler üretmesi oldu. “Oh be Profilo Varmış” kampanyasının arkasında, markanın bu gücünden ve yeni konumlandırmasından doğan güçlü bir fikir vardı. Bugün Profilo markasını “hayatı kolaylaştıran, sevdiklerine sahip çıkmalarına yardımcı olan çözümler sunan bir marka” olarak konumlandırıyoruz. Yeni reklamımızda henüz taşınmamış bir evde bile tüm ailenin bir masa etrafında toplandığını, yemek kokularının bir anda evimizi nasıl bir “ev”e dönüştürdüğünü ve tabii ki evde oturmanın rahatlığını görebiliyoruz. günün sonunda, ortam ne kadar karmaşık olursa olsun, “Oh, işte Profilo” deyin. vurguladık” dedi.

Tribal Worldwide İstanbul imzasını taşıyan filmin yönetmenliğini Red Elephant’ın yönettiği Evin Dooms ve ünlü şarkısı yine Persenk Müzik imzası taşıyor.

İŞARET

reklam: profil

Reklam Sorumlusu: Zeynep Cebeci, Ahu Çorbacıoğlu, Gizem Yücel ve Melis Çubukcu

Yaratıcı Başkan: Arda Erdik

Ajans Başkan Yardımcısı ve İdari Kreatif Direktör: Çarşı Bellisan

Yönetici Kreatif Direktörler: Güldeniz Sesen Bilginer

yaratıcı takım: Ayça Peksag, Özlem Özel, Zeynep Ordu, Ayca Cavas Kurttekin, Fatih Düzyol, Hakan Işitmez, Bengusu Alemdar ve Edanur Çiçek

Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Pelin Önal

müşteri ilişkileri: Uğur Ekmekçiler, Seçil Kök, Aydan Kibar, Nazlı Polat, İrem Naz Örener

Sosyal Medya Grup Lideri: İklim Susan

Sosyal medya Yöneticisi: Pirağa Karsan

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama: Göktuğ yurt

Ajans İdari Yapımcısı: Gülengül Soy-Türk

Ajans Yapımcıları: Baran Saraç

üretim şirketi: kırmızı fil

Müdür: Lanet Evi

Üretici firma: alım durur

Müzik: Persenk müziği