Adem Kılıçcı sessizliğini bozdu! Acun Ilıcalı’ya bakın, neden takip edilmiyor?


Survivor All Star 2022’de şampiyon olan Nisa Bölükbaşı’nın yankıları sürüyor. Adem Kılıççı, yarışmadan sonra Nisa’yı takip etmediğini söyledi: “Nisa bana çok iyi biri gibi geldi. Ama bilirsiniz, benzer kuşlar birlikte uçar.” Adem, Acun’u takip etmeme sebebini, “Acun kardeşi takip etmeme olayı aramızda oldu ve 2-3 yıl sürdü. Aramızda bir şaka var. Finalden sonra olan bir şey değildi.”

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor All Star 2022, geçtiğimiz haftalarda şampiyon oldu. TV8 ekranlarının muhteşem yarışma programında Batuhan Karacakaya, Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel yarı finalist oldu. Büyük heyecana sahne olan yarı final oylaması sonucunda Ayşe ve Batuhan’ı eleyen Adem ve Nisa son bileti aldı. Acun Ilıcalı da SMS oylaması sonucunda kazananın Nisa olduğunu açıkladı.

NISA’DAN ŞAMPİYONA’YA CEVAP

Nisa’nın şampiyonluğu tartışmaları da beraberinde getirdi. Yarışmanın sona ermesinin ardından Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen pek çok kişi, özellikle Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya olmak üzere Twitter’dan tepkilerini dile getirdi.

ADEM NİSA’YI TAKİP ETMEDİ

Nisa Bölükbaşı’nı sosyal medya hesabından takip etmeyen Adem Kılıçcı da dikkat çekti. Kılıçcı’nın hamlesinin ardından çeşitli senaryolar üretildi ve Nisa açıklama yaptı.

NISA: BİRBİRİMİZİ TAKİP ETMEDİĞİMİZİ GÖRDÜM

Nisa, bu olaydan sonra verdiği bir röportajda, “Bu adadan bir daha görmeyeceğini söylediğin kim var?” diye sorulduğunda, “Herkesle konuşabileceğimi düşündüm. Ama telefon üç gündür bendeydi. Bazı şeyleri duyduğumda, bu insanlara nasıl güvenebileceğimi merak ettim. Örneğin Adem (Kılıççı) veya diğer adaylar; Telefonu açtım, baktım, birbirimizi takip etmedik. Ne olduğunu takip ettik mi? “Ben ne yaptım? Sonra onu takip ettim ve çıkardı. Şaşırmıştım. Finale kadar oturduk konuştuk”

ADEM SESSİZLİĞİNİ BIRAKTI

İrem Erbaş’ın Bi’ Diğer adlı YouTube kanalına konuk olduğu Adem Kılıçcı, sessizliğini bozdu. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Adem, Nisa itirafıyla dikkatleri üzerine çekti.

Adem Kılıçcı, “Survivor bir erkek yarışmasıdır” söylemine de açıklık getirdi: “Rakiplerimin menajerleri ona hizmet etti. Bir operasyon düzenlediler. Bu, rekabetin şampiyon için çirkinleştiği anlamına gelir. Ama tabii ki yayınlamadılar. Bir cümle çıkarılarak sadece bir algı oluşturulmuştur. Daha önce söylediğim şeyler kesildi!

“FİNANSAL FIRSATLARA GÖRE SMS”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hakkında ne düşündüğü sorulan Adem Kılıçcı; “Sonunda bir oylama yapıldı. SMS sonucunda bir şampiyon belirlendi. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdiri sorgulamak için kendimize sınır koyamayız. Ama SMS dediğimiz şey de finansman araçlarına dayanıyor. Yarışmada söyledim ama programa yansımadı. “Hem insan hem de on binlerce insan şampiyon olabilir. Benim için en önemli şey gönülleri kazanmak. O kalpleri de kazandığımı düşünüyorum.

“NİHAİ İNSANLARIN YAKLAŞIMI”

Benim için şampiyonluk budur. Çizgiyi bozmadan, ekranda nasıl görüneceğimi söylemeden, bir olaydan ne kazanacağımı düşünmeden savaştım. Kendi mücadeleme odaklandım. Yanlış gördüğüm şeyleri eleştirdim. Sözlerimi kimseden gizlemedim. Ama kontrolü ve seviyeyi korumaya çalıştım. Orada savaşan bendim. Şampiyonu sorgulamak bana düşmez. Bu yıl farklı bir sezon oldu. Mesajların da sahte olduğunu düşünmüyorum. Neticede halkın kararıdır. Beni rahatsız eden, üzerimdeki damgalamaydı.”

“YÜZÜMDEN NISA ÇOK İYİ BİR İNSAN GİBİ GÖRÜNÜYOR”

Nisa’nın artık kendisini Instagram’da takip etmediğini söylemesinin ardından Kılıçcı’nın yaptığı açıklama yalan oldu; “Sanırım nedenini biliyor. Her şeyin bir nedeni var. Nisa bana çok iyi bir insan gibi göründü. Ama bilirsiniz, benzer kuşlar birlikte uçar. Etrafındakiler beni seven insanlar değildi. Beni sorgulayan insanlardı. adalet ve mücadelem.Çünkü kız onlarla iyi anlaşıyor.Ve belki de biriyle romantik bir ilişki içinde olduğu için bana karşı bir önyargı geliştirmiş olabilir.Ama bunu bana hiç söylemedi.

“SÖZLEŞME ZOR OLDU”

“Arkamdan sürekli bir şeyler söyleniyordu. Bazen oyunlarda sinirler gerildi. Sinirlenip saldırganlaşabilen bir insan olduğunu düşündüm. Ama son kavgamda Nisa, “İğrenç bir insan. “Hak etmedi” sözü sinirime dokundu. Buraya gelmeyi hak etmiyor muyum? Ben de onun kadar hak ediyorum. En azından! “Böyle düşünen birinin hayatımda yeri olmadığına karar verdim ve beni takip etmedi. Allah yolunu açık etsin. İlişkisinde ve hayatında başarılar.

“HAYATIMDA İSTEMEDİĞİM İÇİN TAKİP ETMİYORUM”

Hayatımda istemediğim için seni takipten çıktım. Barış Murat Yağcı beni Nisa ile tanıştırdı. İlişkileri bitince Nisa’yı takip etmeye devam ettim. Çünkü benim gözümde insan olarak değerliydi. Yani bu takibi bırakma olayının şampiyonlukla hiçbir ilgisi yok. Evet belki ada hayatı iyi değildir, bizim gibi kavga etmemiştir. Ama SMS ile şampiyon oldu. Seyirci kendilerini daha çok sevdi ve kucakladı. saygı duydum Hakkımı yedin diyemem

“ACUN ABİ’Yİ TAKİP ETMEK ARIMIZDA BİR ŞEYDİR”

Acun Ilıcalı’yı da takibi bıraktınız. dergi Adem Kılıçcı, “All Star’a gitmeden önce Acun’un kardeşini takip etmiyordum ama onda bir şeyler vardı. haberler Tabii ki, eğer olursa, hesabınıza giriş yapacağım ve doğrulayacağım. Acun abiyi takip etmeme durumu aramızda bir olay ve 2-3 sene sürüyor. Aramızda bir şaka var. Finalden sonra hiçbir şey olmadı” dedi.