Acun, kızını alması için jetini göndermiş ve fotoğrafları ortaya çıkan Şeyma’dan kafa karıştıran sözler çıkmıştı.


Dergi Haberleri

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisi Meedo ile geçtiğimiz Cuma gecesi katıldığı özel bir partide barışan fotoğrafları olay oldu. İlk olarak sosyal medyada ortaya çıkan görüntülerle ilgili olarak bazı medya kuruluşları Subaşı’nın uyuşturucu kullandığını iddia etti. Subaşı’nın daha önce uyuşturucu kullandığına dair iddialar vardı ancak ünlü isim bu iddiaları yalanladı.

ACUN ÖZEL JETİNİ GÖNDERDİ

Acun Ilıcalı, Subaşı’nın fotoğraflarının yayınlanmasının hemen ardından devreye girdi. Ünlü yapımcı, kızı Melisa’yı annesinden uzaklaştırmak için özel jetini gönderdi.

Acun, kızını alması için jetini göndermiş ve fotoğrafları ortaya çıkan Şeyma'dan kafa karıştıran sözler çıkmıştı.

PAYLAŞMAK ÇOK İLGİNÇ

Görüntüler sosyal medyada dolaşırken Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da büyük ilgi gördü. Subaşı, paylaşımında, “Hiçbir çiçeğin başka yerde acelesi yoktur. Hiçbir dalga vaktinden önce kıyıya doğru hareket etmez.”

İşte yazının tamamı:

Düşünmezken bile büyüyorsun

Hâlâ olman gereken kişisin ve bu doğru: Ya her zaman olduğundan daha fazlası olma konusunda endişelenmene gerek olmasaydı? Ya şu anda olduğunuz şey fazlasıyla yeterliyse ve bu sadece yavaşlama ve değerinizi fark etme meselesiyse? Her zaman orada olan zarafeti fark edecek kadar uzun olmayı mı öğreniyorsun?

Öne geçmek güzel bir şey. Birçoğumuz parlak bir gelecek için umutsuzuz ve bunda yanlış bir şey yok. Ve bu da doğru: Yavaşlıkta yanlış bir şey yok. Doğada etrafınızdaki milyarlarca farklı şey olması gerektiği kadar yavaş hareket ediyor. Hiçbir çiçek başka bir yerde olmak için acele etmez. Hiçbir dalga erkenden kıyıya doğru hareket etmez. Hızlı yağmur yağsa bile, bu gücün oluşması biraz zaman aldı.

Şu an bulunduğun yer yeterli. Büyüme burada iyi ve önemli görünüyor. Umarım kalbiniz değişim, şifa ve dönüşüm için özlem duymaya devam eder ve umarım ayaklarınızın altındaki zemini de hatırlarsınız. Güneş senin üzerinde parlıyor. rüzgâr

Çok kullanışlı. Yetişkin olmadan önce kendinizin daha iyi bir versiyonu olmak zorunda değilsiniz. İşte buradasın, yeter. MHN

Acun, kızını alması için jetini göndermiş ve fotoğrafları ortaya çıkan Şeyma'dan kafa karıştıran sözler çıkmıştı.