Acun Ilıcalı’nın şoke eden itirafı geldi!


Survivor’da mücadele ederken büyük beğeni toplayan ve sakatlanarak yarışmadan çekilmek zorunda kalan Ersin Korkut’un yaptığı itiraf gündem oldu. Korkut, Survivor All Star’a katılmama nedenini açıkladı. Detaylar burada…

Çok güzel hareketler Onunla yıldız parlıyor ve birçok yapımda yer alıyor. Ersin KorkutSurvivor 2020’ye bir kurtulan itirafı geldi Ersin KorkutSurvivor All Star, Haberler.com’a yaptığı açıklamada itiraf etti.

“ACUN ILICALI’YI ANLAŞMADIM”

Survivor All Star’da neden yarışmadığını açıklayın Ersin KorkutAll Star için teklif geldi ve iki kez görüşmeye gittim. Mert, Aycan ve rekabet ettiğim diğerleri Acun Ilıcalı ile anlaşırken, anlaşamayan bir tek ben oldum. İkinci kez yapmayı hiç düşünmedim ama diğer arkadaşlarım gelince ben de düşündüm ama olmadı” dedi.

“HAYATTA KALMANIN ZORLUKLARINI GÖRDÜM”

Acun Ilıcalı’nın kendisini 5 sezondur istediğini söyleyen Korkut, adadaki tecrübesini de şöyle anlattı:

“Acun Bey beni Yılmaz Erdoğan’a kadar istediğini söyledi. Bana gelip ‘Acun’u daha fazla kırmayalım’ dediler ve kabul ettim. Survivor’un zorluklarını gördüm. Herkes yemek merak ediyor ama sözleşmenin ilk maddesi oyunun galibi yiyor.

Ada koşulları gerçekten zor. Görüldüğü gibi aynı, fark yok. Katılımcılara sandviç verildiği söylendi, ama bir Tanrı’nın kulu bana vermedi. Bir gün bir kurabiye gördüm ve gözüm için aldım. Adada gerçekten tuvalet yok. Sadece herkesin kullanabileceği atış poligonlarına kuruldu. Hayatta kalmak bir karakter meselesidir.”

ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut1977 yılında Hakkari’de doğdu. 5 kardeşle Ersin KorkutBabası köy hizmetinden emekli, annesi ev hanımıdır. Sinemacı ve oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın halasının oğludur. İlk ve orta öğrenimini Hakkari’de tamamladıktan sonra bir süre aynı ilde taksi şoförlüğü yaptı. Ersin Korkut1998 yılında iş bulmak için İstanbul’a taşındı ve çeşitli işlerde bulundu.

İstanbul’a geldiğinde iş bulmaya çalıştı ve gazetede gördüğü ilanı değerlendirdikten sonra Merter semtinde bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmaya başladı. Ersin KorkutOyunculuk kariyerine kuzeni Yılmaz Erdoğan’ın kendisini BKM’ye almasıyla başladı.

“Doktor, bu nedir?” onun için bilinir Ersin Korkut2004 yılında Sevinçli Haller adlı mini dizi ile televizyon dünyasına adım attı. 2005 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yazar, yönetmen ve oyuncu olarak rol aldığı Organize İşler filminde rol alarak beyazperde serüvenine başladı. Ersin Korkut2007 yapımı Kutsal Damacana filmlerinde Şafak Sezer’le, 2009’da ise Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Neşeli Hayat filminde rol aldı.

Ersin KorkutBKM’nin hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı komedi dizisinin kadrosunda yer aldı. BKM’de çeşitli görevlerde çalışan Korkut, Me Bir Şeyhler Oluğu adlı oyunda sahne teknisyeni olarak çalışırken Yılmaz Erdoğan’ın izniyle oyunda küçük bir rol aldı. Ersin Korkut birçok başarılı film ve dizide rol almıştır.