Acun Ilıcalı’dan Flash Şeyma Subaşı açıklaması


Acun Ilıcalı ile eski eşi Şeyma Subaşı’nın Bodrum’da bir yerde kızlarının velayeti ve nafaka ödemeleri nedeniyle tartıştıkları iddia edildi. Acun Ilıcalı, iddialara yanıt verdi. Detaylar burada…

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir yerde kalan eski eşler Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı arasında nafaka ödemeleri ve kızlarıyla kalmaları nedeniyle gerginlik çıktığı iddia edildi.

“SES KAYDI YOK VE VİDEO YOK”

Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe maçına katıldığı Beyaz TV’de yayınlandı. dergi Programda muhabirle sohbet etti.

Şeyma Subaşı ile tartıştığı iddiasını yalanlayan Ilıcalı, “Bir delinin kuyuya taş attığı ve kimsenin çıkaramadığı bir hikaye vardı. Ses kaydı yok, video yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf var bir de oradan çıkan bir hikaye var böyle hikayeler tabii ki normal, popülaritesi bu türden, hikayeler getiriyor.

“Benim üretimimde tartışma yok”

Tartışmak benim doğamda yok. Tartışmadım ya da gerginlik yaşamadım. Şeyma orada heyecan verici bir şey anlattı. Kavga etmedik, tartışmadık. Gayet güzel bir sohbetimiz oldu. 5 dakika konuştuk, o kadar. Şeyma ile bir sorunum yok, o benim çocuğumun annesi. “Onun her zaman mutlu olmasını istiyorum” dedi.

SEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli? Şeyma Subaşı, 1990 yılında Samsun’da doğdu. Subaşı 32 yaşında.

2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. dergi Dünyanın dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı, yarışmanın ardından birçok ünlü tasarımcının defilelerinde yer aldı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarımı Programı okudu. “Aldın mı?” adlı yarışmaya katıldı ve yarışmada 60.000 TL ödül kazandı. Ayrıca Yok Böyle Dans adlı yarışma programının kostüm tasarımcısı olarak çalıştı. Acun Ilıcalı ile yarışmalara katılırken tanıştı. Uzun bir birlikteliğin ardından 2017 yılında TV dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı ile evlendi ancak evlilikleri 2018 yılında sona erdi. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa adında bir kızı var.

SEYMA SUBAŞI GİZLİLİK

Şeyma Subaşı’nın aşık olduğu kişi; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evlendi. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile çıkmaya başladı. İlişkilerini Ağustos 2020’de sonlandırdı. 2021’de Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile ilişkiye başladı. Şeyma Subaşı’nın bu ilişkisi de mutsuz sonla bitti.