Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile kamuoyu önünde tartıştığı iddiasını yalanladı: Güzel bir sohbet ettik, onun mutlu olmasını istiyorum.


Geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı ile Bodrum’da bir mekanda tartıştığı söylenen Acun Ilıcalı, katıldığı bir partide sessizliğini bozdu. Doğası gereği kavgacı bir insan olmadığını anlatan Ilıcalı, “Şeyma ile tartışmadık, güzel bir sohbet ettik. Onun her zaman mutlu olmasını istiyorum.”

Melisa adında bir kızı olan Acun Ilıcalı ve Şeyma SubaşıMuğla’nın en popüler tatil beldesi Bodrum’da ünlülerin uğrak yeri olan bir restoranda tartıştıkları iddia edildi. İki kavganın iddia edilen görüntüsü dergi Gündeme bomba gibi düşen Ilıcalı’nın beklenen ifadesi geldi.

“Tartışmadık, şey bir şey söyledi”

Acun Ilıcalı’nın Fenerbahçe maçına katıldığı Beyaz TV’de yayınlandı. dergi Programda muhabirle sohbet etti. Şeyma Subaşı ile tartıştığı iddiasını yalanlayan Ilıcalı, “Bir delinin kuyuya taş attığı ve kimsenin çıkaramadığı bir hikaye vardı. Ses kaydı yok, video yok, hiçbir şey yok. Bir fotoğraf ve ondan çıkan bir hikaye var. Bu tür hikayeler elbette normaldir. Popülarite bu niteliktedir ve beraberinde hikayeleri de getirir. Tartışmak benim işim değil. Ne kavga ettim ne de gerginlik yaşadım. Şeyma orada heyecan verici bir şey anlattı. Kavga etmedik, kavga etmedik. Çok güzel bir sohbetimiz oldu. Yine 5 dakika konuştuk. Bu kadar. Şeyma’yla bir sorunum yok. “O benim çocuğumun annesi onun mutlu olmasını istiyor.”

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile kamuoyu önünde tartıştığı iddiasını yalanladı: Güzel bir sohbet ettik, onun mutlu olmasını istiyorum.