Acun Ilıcalı ile Batuhan Karacakaya arasında flaş gelişme!


Survivor All Star 2022’nin ardından Acun Ilıcalı ile Batuhan Karacakaya karşı karşıya geldi. Ilıcalı ve Karacakaya’nın yargılandığı iddia edildi. Detaylar burada…

Bu sezon All-Star formatında ekrana gelen Survivor, yaklaşık altı aylık bir maceranın sonunda 30 Haziran Perşembe günü sona erdi.

Ayşe Yüksel çeyrek finalde, Ayşe Yüksel yarı finalde. Batuhan KaracakayaNisa Bölükbaşı elendi.

Nisa’nın şampiyonluğu, başta Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya ve Adem Kılıçcı olmak üzere birçok Survivor yarışmacısını kızdırdı.

“MAHKEMEDE OLDUK” İDDİASI

İddiaya göre; Survivor programının yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı ile yarışmacılardan Batuhan Karacakaya mahkemeye çıktı.

Yarışmada moderatör Murat Ceylan’ın okuduğu mektupla kendini eleştiren Survivor Batuhan, Acun Ilıcalı’ya şu yanıtı verdi: “Benim de bir mektubum var… Bekleyin”. Ünlü televizyoncu daha sonra şöyle açıkladı: “Twitter’da yazdı. Mektubunu bekliyorum. Bu mektuba gereken cevabı vereceğiz, merak etmeyin.”

ARACINIZI ALAMADINIZ MI?

Survivor finalinde mücadele eden Batuhan Karacakaya ve Acun Ilıcalı, otomobille ilgili soruları gündeme getirdi. Karacakaya’nın yarışmanın ardından ödül arabasını alamadığı iddia edildi. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre Batuhan, Karacakaya Acun Ilıcalı’ya dava açtı.

BİR DAVA AÇILDI MI?

Tüm sözleşmeleri ve belgeleri mahkemeye sunan Karacakaya, 3 milyon lira değerindeki aracın kendisine teslim edildiğini ancak aradan bir ay geçmesine rağmen anahtarların hala teslim edilmediğini iddia etti.

BATUHAN KARAÇAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997’de İstanbul’da doğdu. Batuhan Karacakaya’nın yükselişi Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat gibi isimlerle rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi oldu. Batuhan Karacakaya iki sezon oynadığı bu dizide Ziyagil ailesinin en küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol aldı ve bu dizide Mert karakteri ile beyaz perdeye geldi.

Batuhan Karacakaya filmlerde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür’ün çocukluğunu canlandırdı.

Bir süredir ekranlardan uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişimle dikkatleri üzerine çekti. Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Batuhan Karacakaya, son olarak Survivor All Star 2022’de mücadele etmişti.