Acı haber! Kanser olduğunu açıkladı


Şarkıcı, oyuncu ve sunucu Hilal Cebeci (46) patoloji raporunu paylaşarak kendisine meme kanseri teşhisi konduğunu açıkladı. Cebeci, “Ameliyat olacağım, geçecek” diyerek erken teşhisin önemine dikkat çekti. İşte Hilal Cebeci’nin son durumu…

dönemin en sevilen şarkıcısı Hilal Cebecimeme kanseri teşhisi kondu. Cebeci, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Sağ mememde kanser hücreleri tespit edildi, merak etmeyin çok iyiyim” dedi.

“LÜTFEN UNUTMA”

46 yaşındaki Cebeci yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Sağ mememde kanser hücreleri keşfedildi merak etmeyin çok iyiyim hep paylaşmak istersiniz ama ben biraz meşgulüm en başında yakaladık ameliyat olacağım geçecek merak etmeyin.

Lütfen meme muayenelerinizi ihmal etmeyin ki daha en başında yakalayıp sağlıklı bir yaşam sürdürebilesiniz, hepinizi çok seviyorum. Her şey harika, müziğe geri dönmeye çalışırken ortaya çıktı, ama tamam sana başka bir güzel şarkı vereceğim.”

“KONTROLLERİNİZİ DÜZENLİ YAPIN”

Benim gibi, düzenli kontroller yaptırmalısınız. Biliyorum üzüleceksin, paylaşmak istemedim ama doktorum benim gibi birçok insanla konuşabilen insanların farkındalık yaratmasını önerdi.

Hilal CebeciGazeteci Arif Hür ile yaptığı röportajda müziğine yönelik eleştirilere şu sözlerle cevap verdi:

“Yaptığım müzik tamamen Türk müziği, Grammy Ödülü alacak bir müzik yapmayı çok isterim ama bunun için sektörün bir adım önde olması gerekiyor. Her şey bir veya iki adım geri olmalıdır. İşler sektörün iyiliği için yürümemelidir. Bu düzenin 100 yıl sonra değişeceğini biliyorum. insanlar beni seviyor 100 yıl sonra anlayacaksın. 100 yıl erken doğdum.”

HİLAL ÇEBECİ KİMDİR?

Hilal Cebeci (3 Temmuz 1976, İstanbul doğumlu), arabesk müzik, fantezi müzik ve Türk pop müziği ses sanatçısı, dizi oyuncusu, sinema oyuncusu ve TV sunucusu.

2000’li yıllarda söylediği pop şarkılarla tanınır. Aynı zamanda 1999 yılında 6. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde ilk şarkısının başarısı ve Köylü Güzeli albümünün adı ile En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü kazandı.

HİLAL CEBECİ GİZLİLİK

2004-2012 yılları arasında şarkıcı Doğuş ile çalkantılı bir aşk evliliği yaşadı. 2002 yılından beri çalkantılı bir aşk yaşayan çift, 2004 yılında Doğuş’un canlı yayında ATV’de yayınlanan Gülben Ergen’in sunduğu ‘Gülbence’ programında Hilal Cebeci’ye evlenme teklif etti. Ünlü imam çifti uzun yıllar birlikte yaşadı. 2012’de Hilal Cebeci’nin Twitter’da paylaştığı çıplak fotoğraflar yüzünden çıkan kıskançlık krizi, ünlü çiftin olaylı bir ayrılık yaşamasına neden oldu.

7 Ocak 2022’de Wayback Machine sitesinde arşivlendi. Çift, Elle Dergisi’nin 2005 yılında düzenlediği büyük ankette Doğuş ve Hilal Cebeci’yi “en beğenilen ünlü çift” olarak seçmişti. Bu çalkantılı aşk, başlangıcından (2002), düğüne (2004) ve bitişe (2012) kadar uzun yıllar konuşuldu.

Hilal Cebeci, Eylül 2019’da doktor erkek arkadaşıyla 2013 yılında Londra’da gizlice evlendiğini açıklamıştı.