93 kilo vererek bambaşka bir insan haline gelen Pelin Öztekin, sarı-kırmızı bikinisiyle ortalığı karıştırdı.


153 kilodan 60 kiloya düşerek büyük bir değişiklik yapan Pelin Öztekin, sarı-kırmızı bikinisiyle pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. 93 kilo vererek bambaşka bir insan haline gelen Öztekin, büyük beğeni toplayan yaşadığı zorlu sürecin izlerini silmedi.

popüler oyuncu Pelin Öztekin2014 yılında 153 kiloydu ve mide küçültme ameliyatı oldu. 6 ayda 53 kilo veren oyuncu, ilerleyen yıllarda toplam 93 kiloya veda etti ve 60 kiloya düştü. Öztekin, yaptığı hamleyle herkesi şaşırtıyor ve yaptığı paylaşımlarla etkiliyor.

SARI VE KIRMIZI BİKİNİYLE POPÜLER OLDU

Kilo verdikten sonra tamamen farklı bir görünüm Pelin ÖztekinŞimdilik tatilin tadını çıkarın. Tatil için Balıkesir Ayvalık’a giden Pelin Öztekin, bikinili pozlarını tek tek paylaştı. Esmer Galatasaray taraftarı olan güzel oyuncu sarı-kırmızı bikinisiyle büyük alkış aldı. Öztekin, fotoğraflarını “Sevdiğim her şey fotoğrafta” notuyla paylaştı.

FİLTRE OLMADAN PAYLAŞIN

Kilo verdiği için vücudunun bazı bölgelerinde çatlaklar oluşan başarılı oyuncu, bunları saklamayarak beğeni topladı. Pek çok kişi, “Başkası Photoshop yapsın, çatlakları gizler. Elinize sağlık” gibi yorumlar yaptı.