8 yaşına hızlı giriş


12 yaşında çıktığı albümle magazin gündeminin zirvesine oturan genç şarkıcı Alper Erözer, 42 şarkı, 2 albüm, 19 büyük prodüksiyon klibi, 16 single şarkı ve 30’dan fazla konserle zirveye ulaştı. 18 yaşına girdiği 6 yılda müzik kariyerinde dikkat çekmek için.

Genç şarkıcı geçtiğimiz günlerde 18 yaşına girerken, yeni yaşına ilk kez bir gece kulübü sahnesinde verdiği konserle giren Alper Erözer, sahne önünde gazetecilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi. “Şimdiye kadar hep alışveriş merkezlerinde konserler verdim, ama şimdi 18 yaşındayım, yaşıma kadar gece kulüplerinde performans göstermeme kararımdı, bu yüzden yabancılar müdürü Don Weezy ile çalışmaya başladım. sanatçılar ve Swat Entertainment’ın kurucusu. Büyük tarafta yer almaya başlıyorum ve emin adımlarla sağlam adımlar atıyorum” dedi.

Öte yandan Alper Erözer, ekibiyle dünyaca ünlü R&B ve hip-hop yıldızları 6ix9ine, Sheck Wes, Swea Lee ve NLE Choppa’nın da katıldığı İstanbul Roca Müzik Festivali’nde binlerce müzikseverin önünde mini bir konser verdi. yöneticinin şirketi. Swat Entertainment, önceki gün.

Konserin ardından R&B ve hip-hop müziğin dünyaca ünlü yıldızı Sheckwes Erözer’i kendisine hayran olduğu için kutladı ve bir an önce birlikte düet yapmayı teklif etti.