#39;evlenebilirim dedi… sevgilisiyle fotoğraflandı


Geçtiğimiz haftalarda “Çok aşığım, evlenebilirim” açıklamasını yapan ünlü sunucu Burcu Esmersoy, İstinyePark’ta yazılımcı Nazım Akmandil ile temasa geçti. Fotoğraftaki çiftlerden Esmersoy bisiklete binerken “Kasksız dolaşmıyoruz” dedi. İşte detaylar…

Snob Magazine’de yer alan habere göre; Akşam saatlerinde alışveriş merkezine gelen Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil, Markalar Caddesi’nde motosikletlerine binerken görüntülendi.

“Yakalanmadı”

“Kask olmadan poz veremez miyiz?” “Yetişemediler, başka bir zaman” dedikten sonra söz alan Esmersoy. Soru almayan Esmersoy ve sevgilisi Akmandil, gazetecilere teşekkür ederek alışveriş merkezinden ayrıldı.

“ÇOK AŞIĞIM EVLİYİM”

Esmersoy geçtiğimiz haftalarda özel hayatından bahsetmişti. Ünlü sunucu “Nazım Akmandil ile evlenmeyi düşünüyor musunuz?” Sorulduğunda, “Ben çok aşığım, evleneceğim” cevabını verdi.

NAZİM AKMANDİL KİMDİR?

Burcu Esmersoy’a olan aşkıyla gündemde olan Nazım Akmandil, 2022 yılında 31 yaşında olacak. Burcu Esmersoy’dan 15 yaş küçük olan Akmandil, Türkiye’nin önde gelen mobil oyun şirketlerinden birinin kurucu ortağıdır.

BURCU ESMERSOY KİMDİR?

Kamile Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 İstanbul doğumlu Türk TV sunucusu ve oyuncu.

Beşiktaş Lisesi’ni ve ardından İstanbul Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Fakültesi’ni bitirdi. New York Üniversitesi’nde “Otelcilik, Turizm ve Spor İşletmeciliği” okudu.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında “Miss International” seçilerek Japonya’da Türkiye’yi temsil etti ve “Miss Friendship” oldu.

Kanal D’de çocuk programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak çalıştı. Diyalog Spiker ve Sunucu Okulu’ndan onur derecesiyle mezun oldu.

2000 ve 2005 yılları arasında CNN Türk’te Spor Dalları Bölümde dış haberler editörü, muhabir ve spor spikeri olarak çalıştı. Formula 1 yarışlarını yerel olarak takip etti ve programlar yaptı. 2010’da vizyona giren Romantik Komedi filminde küçük bir rol oynadı ve filmdeki dansıyla büyük beğeni topladı.

Nisan 2006’da NTV’de “Spor Dalları “Hizmet” programına ev sahipliği yaptı ve NTV’nin sunucusuydu. Spor Dalları Ayrıca kanalında birçok şov yaptı. Survivor Ünlüler Gönüllüleri yarışmasına da ev sahipliği yaptı.

Evo Auto ve NYC dergilerinde makaleleri yayınlanan Burcu Esmersoy, çok iyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

BURCU ESMERSOY GİZLİLİK

Burcu Esmersoy, bir süredir yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor.