25 yaşına giren herkesi hayatından çıkarır! Leonardo DiCaprio ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Camila Morrone ayrıldı.


Dergi Haberleri

Hollywood’un en sevilen oyuncularından Leonardo DiCaprio’nun aşk hayatı da kariyeri kadar hareketlidir. Genç kadınlarla yaşayan ünlü oyuncu, 4 yıl önce gönlünü Camila Morrone’ye kaptırdı.

İLİŞKİ NORMAL YAPILIYOR

Leonardo DiCaprio ve Camila Morrone, bu yazın başlarında dört yıllık ilişkilerini sessizce sonlandırdı. DailyMail haberine göre ikilinin ilişkisinin kötü olmadığı ve ilişkinin normal bir şekilde bittiği biliniyor.

25 yaşına giren herkesi hayatından çıkarır!  Leonardo DiCaprio ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Camila Morrone ayrıldı.

Kişisel hayatı bir şaka konusu oldu

İkilinin ayrılmasıyla birlikte 47 yaşındaki Leonardo DiCaprio’nun sürekli genç kadınlarla çıkması sosyal medyada sıradanlaştı. Ünlü model Morrone iki ay önce 25 yaşına girdiğinde DiCaprio’nun 25 yaş üstü kadınlarla çıkmadığı şakaları yapıldı.

25 yaşına giren herkesi hayatından çıkarır!  Leonardo DiCaprio ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Camila Morrone ayrıldı.

Yıldız oyuncu daha önce 23 yaşındaki model Gisele Bünchen ve 25 yaşındaki Bar Refaeli’den ayrılmıştı.

25 yaşına giren herkesi hayatından çıkarır!  Leonardo DiCaprio ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Camila Morrone ayrıldı.Leonardo DiCaprio Gisele Bündchen

25 yaşına giren herkesi hayatından çıkarır!  Leonardo DiCaprio ve kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Camila Morrone ayrıldı.Leonardo DiCaprio Bar Refaeli