#039 dedi; Aşka kapılarımı kapattım… sevgilisiyle resmedildi


Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda “Aşka kapılarımı kapattım” diyen oyuncu Selin Şekerci, önceki gece yeni sevgilisi Osman Yalın ile objektiflere yansıdı. Detaylar burada…

İş adamı Osman Yalın’ın sahibi olduğu bir kafede biraz vakit geçiren çift, daha sonra bir kozmetik mağazasına girdi.

Selin Şekerci ve Osman Yalın, bir süre mağazada kaldıktan sonra çıkışta basını görünce bir an şok yaşadı.

El ele tutuşan çiftlerden Şekerci, bir muhabire “Aşkı buldunuz mu?” sorusuna güldü.

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

Selin Şekerci (1 Haziran 1989 doğumlu; Karşıyaka, izmir ) Türk oyuncudur.

izmir Selin Şekerci olarak dünyaya gelen babası Arap, annesi Azerbaycan asıllıdır. ilkokul, ortaokul ve lise izmirİzmir Devlet Tiyatrosu’nda birçok oyunda rol aldı. Öte yandan İzmir’de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında rol aldı. Gençlik dizisi Kavak Yelleri ile televizyon serüvenine başlayan Şekerci, 3 bölümde Feyza karakterine hayat verdi. Sonra İstanbul’a geldi; Televizyon dizilerinde, filmlerde ve reklamlarda rol almaya başladı.

2012 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde Irmak karakterini canlandırmıştır. 2014 yazında gösterime giren Kaçak Gelinler dizisinde başrollerden Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015 tarihinde başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 8 Temmuz 2016 tarihinde başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır. 2 Mart 2017’de başlayan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır. 10 Ekim 2020’de yayınlanan Çatıda Aşk dizisinin 14. bölümünde Şirin karakterini canlandırmıştır. 2021 yılından itibaren BluTV dijital kanalında yayınlanan Yeşilçam dizisinin başrol oyuncusudur.