, , , , , , ,

RETRO DAY İLE MÜZİKTE VE ZAMANDA YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?

Çarşamba, Ağustos 02, 2017


Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) Türk pop müziğinin nostaljik isimlerini 5 Ağustos Cumartesi günü Retro Day’de sevenleri ile buluşturuyor. Semiha Yankı’dan Gülden Karaböcek’e, Seyyal Taner’den Ah Canım Ahmet’e birbirinden unutulmaz sanatçılar bir araya geliyor.

BÜMED ve KENT FM iş birliği ile düzenlenen 70’ler, 80’ler ve 90’ların müzikleri ile nostaljik bir gün yaşatacak olan RETRO DAY, havuz partisi ile başlayıp gün boyu süren etkinliklerle devam edecek.

5 Ağustos Cumartesi Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde saat 13:00’te havuz partisinde DJ performansları ile başlayacak güne, BÜMED Üst Bahçe’de devam edecek RETRO DAY etkinliklerine ödüllü yarışmalar ve oyunlar renk katacak. Havuz parti DJ setinde Kent FM DJ’lerinden Serdar Gülmez, Metehan Mert Çakır ve Levent Erim’in özel setlerini, Güven Erkin Erkal ve Cenk Erdem’in 90’lar özel setini dinleyebilirsiniz. Etkinlik gün boyunca Kent FM’den canlı olarak yayınlanacak.

RETRO DAY’in akşamına Türk pop müziğinin unutulmaz isimlerinin performansları damgasını vuracak. Ana sahnede yer alacak sanatçılar:

18:30 - 19:00: SEMİHA YANKI, İSKENDER DOĞAN, NAZAN ŞORAY, GÜLDEN KARABÖCEK

19:30 - 20:00: AH CANIM AHMET, NİL BURAK, FERDA ANIL YARKIN, SEYYAL TANER

20:30 - 21:00: SİBEL ALAŞ, REYHAN KARACA, YEŞİM SALKIM

21:00 - KAPANIŞ SETİ: KOZMONOTOSMAN 

Kapanış performansı için Anadolu-pop funk ve Türk halk müziği eserlerini elektronik müzikle modernize eden KOZMONOTOSMAN, DJ setinin başına geçecek. D&R ana sponsorluğunda gerçekleşen RETRO DAY, tüm Türk pop müziği sevenleri bekliyor.Bilet almak için tıklayın.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com