, , , , ,

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI

Pazar, Ekim 16, 2016

Yakın geçmişe kadar internet lüks sayılabilecek bir teknolojiyken bugün bir saatlik internetsiz hayatı düşünmek bile neredeyse imkânsız.

Öğle yemeğimizi internetten söylüyoruz, merak ettiğimiz insanları sosyal medya üzerinden takip ediyoruz, ilk kez gideceğimiz bir yere haritadan bakıyoruz, kaçırdığımız dizileri internetten izliyoruz, sevdiğimiz şarkıları dijital platformlardan dinliyoruz... Kısa bir süre öncesine kadar ben bile "Üzerimde görmediğim bir şeyi hayattan almam!" derken bugün alışverişlerimi internetten rahatlıkla ve kolaylıkla yapıyorum. Bu listeyi sayfalarca uzatmak mümkün. Sonuç olarak aslında internetle artık sadece bir ürünü değil, zamanı da satın alıyoruz.

Hayatımız dijital dünyayla bu denli entegre olmuş ve hepimiz zamanla yarışıyorken bizi sonuca doğrudan götüren her şey âdeta altın değerinde. Bunlardan biri de internet üzerinden İngilizce öğrenme olanağı sunan Open English. 40'tan fazla ülkede 500.000'den fazla öğrenciye İngilizce öğreten ve online İngilizce eğitimi alanında dünyanın en büyük platformlarından biri olan Open English, bir süre önce Türkiye'de de hizmet vermeye başladı. Marka yüzü olarak ise Kelime Oyunu'ndan tanıdığımız ve sevdiğimiz Ali İhsan Varol'u tercih etti.


Open English, sanal sınıflarında haftanın 7 günü ve günün 24 saati canlı ders imkânı sunuyor. Canlı, iç içe, küçük grupla beraber online eğitim alıyor ve canlı konuşmalar sayesinde pratik de yapabiliyorsunuz. Bu sistem siz tatildeyken, iş seyahatindeyken, evdeyken, bir mekânda arkadaşınızı beklerken ya da trafikteyken bile vaktinizi İngilizce öğrenmek için değerlendirebilme şansı sunuyor. Bir başka deyişle siz İngilizce öğrenmek için belirtilen gün ve saatlerde kursa gitmiyorsunuz, kurs sizin istediğinizde ve hazır olduğunuzda size geliyor. Üstelik tüm bu dersleri ana dili İngilizce olan Amerikalı eğitmenlerden ders alıyorsunuz.


Yapmanız gerekenler Open English'e üye olmak ve adımları izlemek. Sitedeki formu doldurduktan sonra bir danışman sizinle iletişime geçiyor ve ihtiyacınız doğrultusunda kursa yönlendiriyor. Ardından kısa bir testten geçiyorsunuz ve İngilizce seviyeniz belirleniyor. Tercih ve ilgi alanlarınızı doldurduktan sonra da profiliniz son şeklini almış oluyor. Open English'in size sağlayacağı eğitim materyallerini, haftalık ya da istediğiniz hızda tamamlayabiliyorsunuz. Sizin üzerinize düşen ise sadece kararlılık, ihtiyacınız olan tek şey ise internet bağlantısı.

Open English, kursa gitmeye üşenenlerin ve İngilizce öğrenmeye vakti olmayanlarin bürün bahanelerini ortadan kaldrııyor. Mesela bir turiste yol tarif etmek, yabancı filmleri altyazısız izlemek ya da sevdiğiniz İngilizce şarkılara eşlik etmek artık çok kolay ve bugün için kesinlikle lüks değil, olmamalı da. Çağın bir adım bile gerisine düşerek hiç vakit kaybetmeyin ve Open English'in web sitesini ziyaret ederek hem kendinizi hem de kariyerinizi ödüllendirin. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden İngilizce öğrenin.


BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

2 yorum

  1. Faydalı ve Akıcı yazınız için teşekkür ederim, blogumu izlemeye alırsanız sevinirim.. http://hastaliktakip.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar, İngilizce eğitimi hepimiz için çok çok önemli bir olay. Geleceğimiz için hayati öneme sahip bu eğitim artık online olarak alınabiliyor. Online kurslar daha ucuz, daha hızlı ve de daha keyifli. Sonuçta başarıya ulaşmak sizin elinizde ama imkanların da size sağladığı avantajlardan istifade etmek gerekir. Eğitim için bu siteye bi göz atın derim. https://preply.com/tr/ingilizce-eğitimi/skype tavsiye ediyorum. Sevgiler.

    YanıtlaSil

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com