, , , , ,

HEYECAN DORUKTA! MAGNUM ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ 22 HAZİRAN'DA

Cuma, Haziran 20, 2014


Türkiye bu yıl yıldızlarını Magnum ile birlikte seçiyor. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri, bu sene haz tutkunlarının vazgeçilmez markası Magnum işbirliğinde “Magnum Altın Kelebek Ödülleri” ismiyle düzenleniyor.

Kırmızı halı geçitinden sahne performanslarına tam bir Oscar havasında gerçekleşecek törende, gecenin sunuculuğunu Mete Horozoğlu üstlenecek. Onur konuğu ise büyük bir isim. Hollywood dünyasından tanıdığımız, dünyaca ünlü oyuncu Jessica Alba.

Ödüller 22 Haziran Pazar akşamı, muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak. Bu törenin muhteşem olmasının bir başka nedeni de Magnum’un 25. yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleşmesi. Jessica Alba’nın yanı sıra sahne alacak sürpriz sanatçı ve şovlar, ödüllerin heyecanına heyecan katacak.

Sanat dünyasının ünlü simaları ve iş dünyasından tanınmış isimlerle kırmızı halı röportajlarının gerçekleştirileceği gecenin ev sahipliğini Vuslat Doğan Sabancı, Hürriyet, Kanal D ve Magnum üst düzey yönetimi yapacak.

Her sene olduğu gibi Hürriyet okurlarının internet ve posta yoluyla gönderdikleri oylarla belirlenen Magnum Altın Kelebek Ödül Töreninde ödül dağıtılacak kategoriler ise şöyle:

En İyi Kadın Sunucu
En İyi Erkek Sunucu
En İyi Kadın Haber Sunucusu
En İyi Erkek Haber Sunucusu
En İyi Yerli Drama
En İyi Senaryo Yazarı
En İyi Dizi Yönetmeni
En İyi Dizi Müziği 
En İyi Kadın Oyuncu  
En İyi Erkek Oyuncu  
En İyi Komedi Dizisi  
En İyi Kadın Komedi Oyuncusu  
En İyi Erkek Komedi Oyuncusu  
En İyi Magazin Programı  
En İyi Kültür-Sanat Programı  
En İyi Türk Pop Müziği Kadın Solist  
En İyi Türk Pop Müziği Erkek Solist  
En İyi Türk Sanat Müziği Kadın Solist
En İyi Türk Sanat Müziği Erkek Solist  
En İyi Fantezi Müzik Kadın Solist  
En İyi Fantezi Müzik Erkek Solist  
En İyi Çıkış Yapan Solist
En İyi Müzik Grubu
En İyi Klip
Yılın Şarkısı
En İyi Spor Programı 
En İyi Yarışma Programı

Oyuncular, müzisyenler, senaristler, yönetmenler, ve cemiyet hayatının öne çıkan isimlerinden 1500 kişinin katılımıyla gerçekleşecek büyük gece, Zorlu Center PSM’de düzenlenecek. Saat 20.00’den itibaren ise Kanal D ekranlarından canlı olarak seyredilebilecek. Türk televizyon ve müzik dünyasının en prestijli ödül töreninde görüşmek üzere.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com