, , , , , ,

AYNI SAHNEDE BULUŞACAKLAR

Cuma, Kasım 15, 2013

Özellikle 90'lı yıllara damgasını vuran ve yakın geçmişteki Türk Pop müziği tarihine klasikleşmiş şarkılar kazandıran Bendeniz'in bir süredir sesi soluğu çıkmıyordu. Aldığım duyumlara göre harıl harıl yeni albümünün hazırlıklarını sürdüren ve yeni şarkıları için oldukça titizlenen sanatçı, Niran Ünsal'ın TRT Müzik'te yayımlanan "Aynı Sahnede" isimli programına konuk olacak ve müzik dinleyicileriyle buluşacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni albümü "Performanslar" ile raflarda ve dijital platformlarda yerini alan Niran Ünsal ve Bendeniz, beraber hazırladıkları özel repertuvardan şarkılar okuyacak. Provalar için bir araya gelen iki sanatçı, aynı sahnede beraber şarkı söylemekten çok keyif aldıklarını ve televizyonun dışında farklı mekânlarda da beraber sahne alabileceklerini açıkladı. Bu sürpriz repertuvarda yer alan bazı şarkılar şöyle: Kalbim Ege'de Kaldı, Yine Yeniden, Hakim Bey.


Bununla birlikte hem kendi kariyerleri hem de Türk Pop müziğimiz için önemli yeri olan şarkılarını "Aynı Sahnede" seslendirecek olan Bendeniz ve Niran Ünsal'ın bu birliktelikten doğan yeni projeleri de önümüzdeki zamanlarda müzik dinleyicileriyle buluşacak. Uzun zamandır iki kadın sanatçıyı ortak bir projede görmüyorduk. Bu ortak çalışma inanıyorum ki özellikle diğer sanatçılara da örnek olacak.

Siz de benim gibi hem Bendeniz'i hem de Niran Ünsal'ı ayrı ayrı seviyor ve bu ikiliyi beraber görmek istiyorsanız, yarın -18 Kasım Pazartesi- TRT Müzik'te ekranlara gelecek "Aynı Sahnede"yi kaçırmayın. Program 21:00'da başlayacak ve 22:30'da son bulacak.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com