, , , ,

DİLİMİN AYARI YOK 3. BUMERANG ÖDÜLLERİ'NDE ADAY!

Cuma, Ekim 11, 2013


Blog yazarlarının uzun süredir beklediği, Türkiye'nin en prestijli blog ödülleri olan Bumerang Ödülleri'nin üçüncüsü için geri sayım başladı.

2013'ün en iyilerinin belirleneceği 3. Bumerang Ödülleri'nde Dilimin Ayarı Yok ile En Çalışkan Blog kategorisinde adayım. Öncelikli olarak, okuyucuların gönderdikleri oylarla ilk 10 finalist belirlenecek ve finalistler jüri oylamasına sunulacak.

Dilimin Ayarı Yok henüz 4 aylık bir geçmişe sahipken, 2011 Turkcell Blog Ödülleri'nde sizin desteğinizle büyük bir başarı göstermiş, 142 başvurunun yapıldığı ve 106 blogun yarıştığı Kültür Sanat kategorisinde ilk 10 finalist arasında yer almıştı.

İki yıl sonra, bu defa desteklerinizi 5 Aralık'ta Hilton Convention Center'da düzenlenecek ödül töreni gecesine Dilimin Ayarı Yok'u finalist olarak taşımanız için istiyorum. Yapmanız gereken şey son derece basit: http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-odulleri/58677.htm adresine girmeniz, telefonunuza gelen onay kodunu girmeniz ve oyunuzu göndermeniz yeterli. Bu arada, oylamaya katılmak ücretsizdir.

Desteğiniz, ilginiz ve heyecanıma ortak olduğunuz için teşekkürler ve tabii ki bana da bol şanslar! :)

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com