, , , , ,

TÜRKİYE'DE BİR İLK: THE GAME

Perşembe, Eylül 26, 2013


Türkiye'nin ilk ve tek dijital eğlence merkezi olan The Game for Big Kids, geçtiğimiz cumartesi akşamı düzenlediği partiyle yeni sezona 'merhaba' dedi.

Daha önce The Game'i ziyaret etmemiş biri olarak, nasıl bir mekânla karşılaşacağım konusunda merak içindeydim. Neticede The Game konsept olarak Türkiye'de bir ilkti, eşi ya da benzeri yoktu. 'Dijital eğlence merkezi anlayışı' kulağa çok hoş gelmekle birlikte meseleyle ilgili en ufak bir fikrim de yoktu.

Hem açılış partisine katılmak hem de atmosferi yaşamak adına arkadaşlarımla mekânın bulunduğu Point Hotel Barbaros'a geldik. The Game'in bir otelin içerisinde yer almasını oldukça şık buldum. Şehrin merkezinde yer almasına rağmen Point Hotel'e gelirken trafik sorunu yaşamıyorsunuz ve araçla geldiyseniz, otelin otoparkına park edebiliyorsunuz. Yani otelin bütün konaklama hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Böylece, İstanbul'un o bazen insanı bunaltan kalabalığından uzak, İstanbul'un merkezinde bulunma şansına sahip oluyorsunuz. Tabii bu sebeple The Game'in şahsına münhasır, nezih bir kitlesi var. Her ne kadar açılış partisine katılanları ağırlıklı olarak 18-25 yaş arası gençler oluştursa da mekânın organizasyon sorumlusu Gökhan Sardoğan, birçok önemli markanın yöneticilerinin ve çalışanlarının burada kutlamalar düzenlediklerini ve 30 yaş üstü kitlenin de oldukça rağbet ettiğini ifade ediyor.

Eğlence merkezinin vakit geçirebileceğiniz birçok alanı bulunuyor: Serbest Oyun Alanı, The Game Bistro, Wii Tennis, Fps Alanı, Boks Ringi, Racing Alanı, Wii Fit, The Game Arena, Wii Kuleleri, PC Oyun Alanı, VIP Odalar. Tabii ben tam bir oyun özürlü olduğum için arkadaşlarımla gece boyunca barda durdum. bir de fotoğraf çıktısı kuyruğunda. Organizasyon ekibinde çalışanlar çok şık makineleriyle gece boyunca fotoğraflarınızı çekiyorlar ve Instagram'a yüklüyorlar. Siz de monitörlü özel bir makineden fotoğrafınızı buluyorsunuz ve bastırıyorsunuz. Gece boyunca temas hâlinde bulunduğum tek makine buydu! Kocaman bir AFERİN bana!


The Game for Big Kids, gerçekten de adının hakkını fazlasıyla veriyor ve "büyümüş ya da büyümeyen" çocuklar için bir sürü eğlence seçeneği sunuyor. Söz gelimi sevgilinizle bir 'date' gerçekleştirebilirken, aynı zamanda kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedebilirsiniz. Farklı bölümlerde yer alan çift kişilik koltuklarda sevgilinizle oyun oynarken, onun daha önce hiç görmediğiniz yüzüyle tanışmak istemez miydiniz? İlişkinizin tüm dengeleri burada değişebilir. Benden söylemesi.Şık bir otelde bulunan, ev ortamının rahatlığını anımsatan, farklı bir eğlence anlayışıyla tasarlanan bu butik mekânı şiddetle öneriyorum ve The Game'i yeni kaçış yerim ilan ediyorum! Üstelik mekânın periyodik zamanlarda konsept değiştireceğini ve yenilikler sunacağını da şimdiden duyuruyorum. Öyleyse, oyuna devam!

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com