, , , , ,

MİSAFİRİMİZ VAR: RİHANNA 30 MAYIS'TA İSTANBUL'DA

Cuma, Şubat 01, 2013


Haberler güzel.

Şu sıralar Diamonds ile müzik listelerinin tozunu attıran Rihanna, yeni albümünün turnesi kapsamında 30 Mayıs 2013 Perşembe günü İnönü Stadı'nda konser verecek. 8 Mart'ta Amerika'da 26 konserlik turuna başlayacak Rihanna'nın 26 Mayıs'ta İspanya'nın Bilbao şehrinde vereceği konserle turnenin Avrupa ayağı başlamış olacak. Ardından Avusturya'yla devam edecek turne programı İstanbul'daki konserle devam edecek.

Bir süre önce yıkımına onay verilen İnönü Stadı, taraftarına ve İstanbul'a görkemli bir etkinlikle veda edecek. Daha önce 3 Haziran 2010'da Kuruçeşme Arena'da konser veren Rihanna, böylece ikinci defa İstanbul'da dinleyicilerine seslenecek.

Rihanna'nın bu teklifi reddetmesi durumunda Madonna'ya teklif gönderileceği konuşuluyordu. Madonna 1993 yılında İnönü'de konser vermişti.

Kuruçeşme Arena konserinden yaklaşık üç ay sonra Only Girl ile müzik listelerinde fırtınalar estiren Rihanna, aynı yılın kasım ayında teklinin yer aldığı Loud isimli albümünü yayımlamış ve büyük başarı yakalamıştı. We Found Love ile 2011 sonbaharında yine fırtınalar estiren Riri, teklinin ardından kısa bir süre sonra yayımladığı albümü Talk That Talk ile başarısını devam ettirmişti. Yeni albümün habercisi Diamonds yayımlandığındaysa Where Have You Been listelerde üst sıralardaki yerinden inmemişti.

Biletler 5 Şubat Salı tarihinde Biletix üzerinden ve Garanti paramatiklerinde satışa sunulacak. Konsere gitmek ve Rihanna'yı dinlemek istiyorsanız oyalanmayın derim. Madonna biletleri satışa çıktığında üç gün içerisinde tükendiği için bu defa temkinli olmakta fayda olduğu kanaatindeyim. Bu arada, RiRi'nin de konseri Madonna'nınki gibi perşembe gününe denk geliyor.

Yazımı Rihanna'nın son albümünden Pour It Up'ı ısrarla ve şiddetle önererek tamamlıyorum.

Shine bright like a diamond!

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com