, , , , , ,

YENİ YETENEK: AYNUR AYDIN

Salı, Aralık 13, 2011

Son zamanlarda birçok kişinin sıkça konuştuğu ve övgüyle bahsettiği bir isim var: Aynur Aydın.

Müzik kanallarında dönmeye başlayan klibi Yenildim Daima ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aynur Aydın iddialı, farklı, şahsına münhasır tarzıyla 2011'in son öne çıkan ismi oldu.

Almanya'nın Münih şehrinde dünyaya gelen genç şarkıcı, albümünün hazırlıklarını İsveç'in başkenti Stockholm'de gerçekleştirmiş. İngilizce bir albüm hazırlayan ve Avrupa üzerinden dünyaya açılmayı hedefleyen genç yetenek, Seyhan Müzik'in patronu Bülent Seyhan ile iletişime geçince albümün Türkiye'de çıkmasına karar verilmiş. Türkçe ve İngilizce versiyonlar olmak üzere albümde 26 parça bulunmakta.

2009 yılından bu yana 12 Çeşit La la (12 Ways to La la) isimli albümünün kayıtlarını dünyanın en büyük stüdyolarından biri olarak bilinen Cosmos Studio'da gerçekleştiren Aydın'a Kral POP medya sponsoru oldu. Britney Spears, Lady Gaga, Leona Lewis, Celine Dion, Jennifer Lopez, Selena Gomez ve Pink gibi birçok dünyaca ünlü ismin de daha önce bu stüdyoda albüm çalışmalarını yürütmüş olduklarını da bildirelim.

Avrupa'nın önde gelen dansçılarıyla çalışmalara başlayan ve dansına güvendiğini ifade eden Aynur Aydın için bize de bol şans dilemek ve onu keyifle dinlemek demek düşüyor.

BUNLARA DA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

0 yorum

BUMERANG

Bumerang - Yazarkafe

BLOG ARŞİVİ

İLETİŞİM

info@diliminayariyok.com